Fournier 32,8
Ross 31,2
Payton 29,4
Autor: jingles | Data dodania: 05.04.2017, 22:58
Kilka dni temu Orlando Magic podpisali kontrakty z dwoma nowymi graczami i zwolnili jednego z zawodników z dotychczasowego rosteru. Ponieważ zapewne większość z Was nazwiska tych zawodników czytała po raz pierwszy w informacji o tym, że Magic podpisali z nimi umowy, napiszę Wam o nich kilka słów w razie gdyby niekoniecznie chciało Wam się pogooglać. Więcej...
Autor: jingles | Data dodania: 05.04.2017, 8:12
Ciężko było się spodziewać innego wyniku z mistrzami, Magic przegrali wyraźnie 102 - 122, chociaż przez połowę spotkania grali jak równy z równym. Trzecia odsłona to był jednak pogrom ze strony gospodarzy, którzy wygrali te 12 minut 43-20 i tym samym rozstrzygnęli spotkanie już przed ostatnią kwartą. 21 pkt dla Orlando zdobył Fournier, trzech innych graczy S5 zdobyło po 12 oczek, a z ławki 13 pkt dorzucił Hezonja. Dla Cavs triple-double zanotował James - 18 pkt i po 11 zb i ast.
Autor: skrzatos | Data dodania: 02.04.2017, 8:02
Koszykarze Orlando przegrali minionej nocy z czerwoną latarnią ligi - Brooklyn Nets 111:121. Elfrid Payton zanotował kolejne (już piąte) triple-double, na które złożyło się 20 pkt, 11 zb i 11 ast. Mecz bez obrony (50% z gry Magic, 53% Nets) pozwolił również zanotować Gordonowi i Vucevicowi solidne double-double (odpowiednio 22 pkt, 15 zb oraz 27 pkt, 11 zb). Nets zdobyli najlepsze w sezonie 72 punkty w pomalowanym gdzie najlepiej radził sobie Brook Lopez (30 pkt). Teraz czeka nas mecz w Cleveland, gdzie wystarczy pokazać się z dobrej strony, by kibice nie myśleli o wyniku. Do końca naszego sezonu zostało 5 spotkań, więc zakładam, że 1 wygrana będzie optymalnym rozwiązaniem dla nas wszystkich.
Autor: jingles | Data dodania: 01.04.2017, 10:20
O ile w końcówce sezonu Magic nie dają nam radości ze zwycięstw, o tyle dostarczanie emocji wychodzi im całkiem nieźle. Tym razem nasi ulubieńcy zagrali świetne spotkanie w Bostonie i ulegli gospodarzom zaledwie 1 punktem, choć Payton był o włos od trafienia layupa na zwycięstwo. Świetne spotkanie zagrał Gordon - 32 pkt, 16 zb, 2 blk, zaś Paytonowi brakło 1 zbiórki do kolejnego TD - 12 pkt, 15 ast, 9 zb. Liderem Celtów był Thomas - 35 pkt, 7 ast. Już dziś kolejne spotkanie, tym razem na Brooklynie z Nets.
Autor: jingles | Data dodania: 31.03.2017, 22:55
Autor: Dominik Aleksander, artykuł sponsorowany
Najwięcej uwagi w ostatnim meczu Orlando Magic ściągnął na siebie Russell Westbrook, ale docenić należy również Victora Oladipo, który rok po odejściu do Oklahoma City Thunder docenił swój czas w Amway Center. Więcej...