Ross 31,2
Payton 29,4
ranking bukmacherów
Autor: skrzatos | Data dodania: 17.12.2015, 4:47
Co za mecz w wykonaniu ekipy z O-Town! 56% z gry, 14 na 24 celne trójki, wygrane tablice plus świetny ball-movement dały nam już 14. zwycięstwo w Regular Season. Każdy z s5 zdobył co najmniej 10 pkt, a najwięcej oczek uzyskał Frye, który trafiając aż 5 rzutów za 3 (i dwa osobiste) uzbierał ich 17. To było kolejne przekonujące zwycięstwo naszych ulubieńców!
Autor: skrzatos | Data dodania: 15.12.2015, 5:00
Pewne zwycięstwo odnieśli dzisiejszej nocy koszykarze Orlando Magic, którzy pokonali na wyjeździe Nets. Nasi ulubieńcy zatrzymali rywali na 39% skuteczności (7/19 za 3), wygrali deski 43-39, dodatkowo 16 razy zabierając im piłkę. Sześciu graczy zdobyło co najmniej 10 pkt, a najlepiej spisał się Vucević, który trafił 8 z 13 rzutów na 18 pkt i 6 zb. W końcu dobre spotkanie zagrał Harris - 15 pkt/9 zb, a z ławki dobre wsparcie dali Nicholson i Oladipo.
Autor: Szalan13 | Data dodania: 13.12.2015, 17:36
W minionym tygodniu drużyna z Orlando rozegrała trzy spotkania. Jeden z nich Magicy wygrali, a w dwóch pozostałych musieli uznać wyższość rywali. Zapraszam na podsumowanie tych spotkań i krótką analizę gry naszych ulubieńców. Więcej...
Autor: skrzatos | Data dodania: 12.12.2015, 3:34
Wynik mówi sam za siebie, Magic nie istnieli w tym meczu od początku. Bez pomysłu w ataku, bezradność w obronie i 28 pkt od pierwszej piątki mówią wszystko. Nasi ulubieńcy nie byli w stanie nawet nawiązać walki z Cleveland i przegrali aż 76:111. Jedynym pozytywem może być fakt, że pograli trochę rezerwowi, w tym Mario Hezonja, który ustanowił swój carrer-high 12 pkt (20 min), ale niestety musiał opuścić parkiet przed końcem meczu ze względu na sześć fauli.
Autor: jingles | Data dodania: 10.12.2015, 7:54
Było blisko, jednak nie udało się wywieźć zwycięstwa z Arizony w meczu granym back-to-back. W trzeciej kwarcie gospodarze odskoczyli naszym ulubieńcom na 11 oczek, ale już po 3 minutach ostatniej części gry Magic doprowadzili do remisu. Na 4,5 minuty do końca gospodarze znów odskoczyli na 10 oczek, ale przez kolejne 2 minuty nie zdobyli punktów, a Harris z Fournierem ponownie doprowadzili do wyrównania. Na 25 sekund do końca, gdy Suns mieli 2 pkt więcej od Magic, kuriozalny błąd popełnił Payton, który wypuścił piłkę z rąk i popełnił błąd połowy. Szanse na doprowadzenie do dogrywki mieli jeszcze rzutami za 3 Oladipo i Fournier, ale piłka nie znalazła drogi do kosza. Kończymy trasę po Zachodzie z bilansem 3-2.