Gordon 31,5
Vucevic 29,5
ranking bukmacherów
Autor: jingles | Data dodania: 12.03.2016, 10:46
Bez swych podstawowych środkowych Magic i Kings stanęli naprzeciw siebie w Sacramento, w ekipie z O-Town zabrakło jeszcze Paytona. Mimo to Magic świetnie rozpoczęli to spotkanie (16-2) i chociaż w drugiej kwarcie gospodarze ich dogonili, to ostateczny cios należał do naszych ulubieńców, którzy wygrali 107-100. Kolejny świetny występ zanotował Gordon - 20 pkt, 11 zb (ale tylko 4/10 FT), wspierał go Oladipo - 18 pkt, po 5 ast i prz, a z ławki 16 pkt i 7 zb dodał Smith.
Autor: 99zajac99 | Data dodania: 09.03.2016, 6:59
Mimo prowadzenia przez większą część spotkania nasi ulubieńcy nie potrafili utrzymać przewagi przez 48 minut i zakończyli ten mecz kolejną porażką, tym razem 107-98. W poczynaniach naszej ofensywy bardzo widoczny był brak naszego lidera Nikoli Vucevica. Dobre spotkanie w naszej drużynie zagrali Oladipo i Fournier. Jedynym momentem do jakiego warto wrócić był zjawiskowy dunk Aarona Gordona.
Autor: jingles | Data dodania: 08.03.2016, 8:02
Mimo, że po 3 kwartach Magic tracili do Warriors 17 pkt, w ostatniej odsłonie zdołali napędzić gospodarzom stracha. Na nieco ponad minutę do końca nasi ulubieńcy zbliżyli się na tylko 2 pkt po celnych osobistych Oladipo i kto wie jak potoczyłby się dalej ten mecz gdyby nie celna trójka Thompsona w dość szczęśliwych okolicznościach w kolejnej akcji. Ostatecznie Wojownicy wygrali i ustanowili nowy rekord NBA pod względem ilości spotkań wygranych pod rząd u siebie. Trzech Magików zdobyło po 20 pkt - Gordon (dodał 16 zb), Fournier i Jennings z ławki, zaś blisko triple-double był Oladipo - 19 pkt, 9 zb, 8 ast. Z powodu kontuzji pachwiny nie zagrał Vucevic, który jeszcze przez kilka dni ma pozostać pod obserwacją.
Autor: Szalan13 | Data dodania: 06.03.2016, 22:13
Jakże słuszne jest stwierdzenie naszego kolegi Woynara mówiące, że Magic grają jak im wiatr zawieje. I choć to stwierdzenie wystarczy do podsumowania gry naszych ulubieńców w minionym tygodniu, to mimo wszystko postaram się je poprzeć argumentami w postaci analizy spotkań z ostatnich siedmiu dni. Więcej...
Autor: skrzatos | Data dodania: 05.03.2016, 3:31
Ekipa Orlando Magic po raz kolejny pokazała, że nie jest gotowa na PlayOffy, ponieważ totalnie zlekceważyła dzisiejszego rywala który już dawno ten sezon spisał na straty. Nasi ulubieńcy myśleli, że mecz wygra się sam, ale nic z tych rzeczy. Goście z Arizony zagrali dobry mecz przeciwko gubiącej się obronie trenera Skilesa, który większość meczu przesiedział spokojnie na krzesełku jakbyśmy to my prowadzili cały czas. Przykro to pisać, ale zasłużenie przegraliśmy z Suns 84:102...