Gordon 32,1
Vucevic 30,9
Fournier 29,9
Autor: skrzatos | Data dodania: 17.01.2018, 16:25
Nasi ulubieńcy dzięki wygranej 108:102 z Wolves przerwali serię aż siedmiu porażek z rzędu, co prawda nie zmienia to naszej fatalnej sytuacji w tabeli i nie daje żadnych szans na Play-Offs, ale zwycięstwo zawsze cieszy. Najlepiej pośród graczy Magic spisał się Fournier, który uzbierał 32 punkty z 22 rzutów (6 na 12 za 3), Biyombo dołożył solidne double-double 10 pkt i 16 zb, a 14 oczek na słabej skuteczności (5/17, 1/7 za 3) miał Gordon. Nie można nie wspomnieć o Birchu, który daną szansę w 100% wykorzystał i w ciągu 19 min miał 12 pkt, 10 zb i 4 blk! Podczas spotkania w 2. kwarcie doszło do bójki pomiędzy Afflalo a Bjelicą i zapewne jeszcze dziś wieczorem przekonamy się w jaki sposób zostaną ukarani obaj gracze. Przed nami teraz dwa ciężkie pojedynki, w nocy z czwartku na piątek zmierzymy się z Cavs, a w niedzielę o 19 zagramy w Bostonie.
Autor: skrzatos | Data dodania: 13.01.2018, 9:27
Po 43 meczach sezonu regularnego nasza drużyna ma na koncie aż 31 porażki przy tylko 12 zwycięstwach... Nie tak to miało wyglądać, ale nic na to nie możemy poradzić, teraz pozostaje przeglądać mocki i czekać na draft. W spotkaniu z Wizards zawiedli najbardziej Gordon i Fournier, którzy złożyli się na 24 punkty z 28 rzutów. Do reszty z podstawowego składu nie można mieć pretensji, Biyombo uzbierał 21 punktów i 13 zbiórek, Simmons 23 pkt, a Payton 27 pkt, 8 ast, 5 zb. Trafiliśmy aż 42% rzutów za 3, na linii też było okej (25/31), ale mimo to przegraliśmy. Nasi ulubieńcy nie byli w stanie zatrzymać Beala i Walla - każdy z nich rzucił po 30 pkt i to dzięki nim gospodarze uciekli w decydującej kwarcie tego spotkania zapewniając sobie zwycięstwo.
Autor: jingles | Data dodania: 11.01.2018, 7:52
Wizyta u Giannisa Antetokounmpo i spółki okazała się mało przyjemna dla Orlando Magic, którzy przegrali po raz 30. w sezonie, tym razem 103-110. Bardzo nieskuteczny był tym razem Gordon (4/18 z gry, 0/5 za 3, 11 pkt), którego strzelecko pokonał dziś sam Biyombo - 14 pkt, 9 zb. Najskuteczniejszy dla Orlando był Fournier - 21 pkt, a z ławki Speights i Hezonja zdobyli odpowiednio 14 i 13 pkt. Dla Bucks każdy z pierwszej piątki miał co najmniej 14 pkt, najwięcej Giannis "Wielka Łapa" - 26.
Autor: jingles | Data dodania: 10.01.2018, 7:47
Orlando Magic "budują" kolejny streak porażek. Po dwóch seriach 9 przegranych z rzędu w tym sezonie, nasi ulubieńcy po porażce z Mavs mają już 5 kolejnych spotkań, w których polegli. Tym razem gracze z O-Town okazali się za słabi by wygrać w Teksasie, a gospodarze pod wodzą Nowitzkiego i Smitha (po 20 pkt) wygrali 114-99. Gordon był najlepszym strzelcem Magic (19 pkt, 8 zb) mimo, że wystąpił w tym meczu jako rezerwowy, a była to kara za złamanie drużynowych zasad (chodziło chyba o spóźnienie). Augustin dodał 18 pkt, a wśród beznadziejnych tej nocy starterów najlepiej wypadł Hezonja - 15 pkt, 4 zb, 4 ast.
Autor: skrzatos | Data dodania: 07.01.2018, 11:46
Wszyscy kibice Magic mieli nadzieję, że spotkanie z Cleveland Cavaliers nie skończy się pogromem, ale nasi ulubieńcy zagrali niezłe zawody i choć nie udało się wygrać to nie możemy mieć do nich pretensji. 30 pkt Gordona (13/26 z gry, ale tylko 1/8 za 3), przeciętny mecz Fourniera, który chyba zaczyna dostrzegać, że to AA00 robi się naszym pierwszym strzelcem drużyny, choć pewnie nie do końca mu się to podoba. 20 pkt, 7 zb, 5 ast Paytona i nie mógłbym nie wspomnieć o double-double Hezonji (16 pkt, 10 zb), który od kilku tygodni wygląda jak gracz NBA. Ławka spisała się w miarę okej, a na pochwałę zasługuje Iwundu, który w 22 minuty miał 12 pkt i 5 zb. Gości do zwycięstwa zaprowadził oczywiście LeBron - 33 pkt, 10 zb, 9 ast i aż 6 przechwytów. Teraz ruszamy w trasę wyjazdową i zobaczymy, które miejsce będziemy mieli po powrocie ze stolicy.