Gordon 33,8
Fournier 31,5
Vucevic 31,4
Autor: jingles | Data dodania: 11.03.2017, 11:53
Hornets nie są drużyną, którą kibice Magic będą miło wspominać w tym sezonie. Nasi ulubieńcy przegrali z Szerszeniami po raz trzeci w tym sezonie i to różnicą... 40 pkt. Mecz był absolutnie jednostronny od początku do końca, co ładnie oddają skuteczności obu ekip z gry i za 3 (Hornets: 59.5%, 47,6%; Magic: 40,8%, 18,5%). Nieźle dla Magic zagrali Gordon - 20 pkt, 5 zb i Fournier - 14 pkt, a z ławki 11 oczek dorzucił Hezonja, ale na słabej skuteczności. Dla zwycięzców 23 pkt zaliczył Walker. Teraz Magic wracają do O-Town na mecz z Cavs już dziś w nocy.
Autor: teefbe | Data dodania: 09.03.2017, 3:51
Mimo, że kierunek Magic jest raczej jasny (wysoka pozycja w loterii draftu) to takie mecze naszych prospektów jak ten miło czasem zobaczyć. Goście od pierwszych minut byli na prowadzeniu, robili jednak wszystko żeby tego nie wygrać i gdy po trzeciej odsłonie udało nam się doprowadzić do remisu, to w 4Q nie pozostawiliśmy już złudzeń i wygraliśmy ostatecznie 98:91. Dominował Elfrid, który przez pierwsze 3 kwarty trzymał nas w meczu w pojedynkę. Już po 3 odsłonach miał na swoim koncie drugie z rzędu(!) triple double i ostatecznie skończył mecz z imponującą linijką (22 pkt, 14 zb, 14 ast). Wspomógł go Fournier (20 pkt, 9 zb, dobra 4Q). Byki starał się ratować Butler (21 pkt, 9 ast), ale nie starczyło mu paliwa w baku i mocniejszego wsparcia któregoś z kolegów. Teraz szykujemy się na kolejny mecz, który już w piątek w Charlotte z Hornets.
Autor: Szalan13 | Data dodania: 07.03.2017, 22:26
Być może nie widać tego w statystykach, ale niewielkie zmiany podczas Trade Deadline, wyszły Magikom na dobre. Mecze z naszym udziałem znów są "fun to watch", a odnotowywane porażki są spowodowane potrzebą zejścia po pick w nadchodzącym drafcie. Co zatem sprawia, że pomimo porażek jesteśmy zadowoleni z naszego teamu? Odpowiedź znajdziecie w dzisiejszym felietonie. Więcej...
Autor: teefbe | Data dodania: 07.03.2017, 3:56
Nasi ulubieńcy mają za sobą dwa interesujące mecze w back-to-back. Wczorajszej nocy przegrali po zaciętej końcówce z Wizards, tracąc wcześniej znaczącą przewagę, by dzisiaj prowadząc przez cały mecz odpuścić w 4Q i ulec Knicks 105:113. Magic grali solidną koszykówkę, po czym nadszedł 23:4 run Knicks na początku czwartej odsłony. Biorąc pod uwagę ewentualną pozycję w loterii draftu można ten mecz nazwać "dobrą porażką", ale czy sami zawodnicy powinni godzić się z przegrywaniem w taki sposób? Z tak słabą ekipą NYK, pozbawioną Carmelo? Nie pomogło czwarte w karierze triple double Paytona (16 pkt, 11 reb, 10 ast), 25 punktów Fourniera i 17 Gordona. Knicks do zwycięstwa prowadzili Courtney Lee ( 20 pkt ) i Lance Thomas (17 pkt). Teraz czeka nas dzień przerwy i w nocy ze środy na czwartek podejmiemy Chicago Bulls.
Autor: teefbe | Data dodania: 06.03.2017, 2:02
Magic po bardzo dobrym spotkaniu nie wystrzegli się utraty dużej przewagi (16 punktów) i przegrali w końcówce z Washington Wizards 114:115. Tak jak to miało miejsce wielokrotnie w zeszłym sezonie, Orlando objęło prowadzenie, grało świetną koszykówkę po obu stronach parkietu by w czwartej kwarcie oddać zwycięstwo po zaciętej końcówce. Dla naszych aż 7 graczy zanotowało podwójną zdobycz, najwięcej Ross (20 pkt), a Gordon (15 pkt, 11 zb) i Biyombo (14 pkt, 15 zb) dołożyli double-double. W drużynie gospodarzy brylowali Beal (32 pkt), a także Bogdanović, który zaaplikował nam 8 trójek, z czego 5 w ostatniej odsłonie i skończył z 27 punktami. W spotkaniu nie zagrał Vucevic, który zmaga się z obolałym achillesem. Była to nasza 40 porażka w tym sezonie, a kolejny mecz już jutro z New York Knicks, tym razem u siebie.