Gordon 32,1
Vucevic 30,9
Fournier 29,9
Autor: jingles | Data dodania: 04.01.2018, 7:55
Mimo braku Jamesa Hardena, odwiedzający Florydę Houston Rockets nie pozostawili wątpliwości kto jest lepszą drużyną i pokonali Magic 116-98. Już od początku gospodarze nie radzili sobie z rywalem zdobywając przez pierwsze 7,5 minuty zaledwie 4 pkt i kończąc pierwszą kwartę z 12 pkt na koncie. W ataku Rockets szalał Gerald Green, który zdobył 27 pkt trafiając 7 trójek - o jedną więcej niż cała drużyna z O-Town. Dla Magic 16 pkt zdobył Gordon (ale na skuteczności 7/23), zaś z ławki 14 pkt i 9 zb miał Hezonja.
Autor: jingles | Data dodania: 02.01.2018, 7:44
Magic rozpoczynają rok 2018 od porażki w Barclays Center z miejscowymi Nets. Spotkanie było wyrównane i rozstrzygnęło się w samej końcówce, którą lepiej zagrali gospodarze. Rzuty Fourniera i Augustina na dogrywkę nie znalazły drogi do kosza i nasi ulubieńcy przegrali 95-98. Cała pierwsza piątka Orlando miała dwucyfrowe zdobycze punktowe, przewodził Gordon - 20 pkt, 12 zb, a 17 pkt i 7 ast zaliczył Payton. Ponownie dobrze pokazał się Biyombo - 13 pkt, 17 zb, 3 blk. Dla zwycięzców 16 pkt miał Allen, a po 15 dołożyli Crabbe i LeVert.