Vucevic 29,6
Autor: jingles | Data dodania: 25.11.2017, 0:37
Do księgarni w całej Polsce trafiła właśnie książka Marcusa Thompsona II o Stephie Curry’m „Potrójne oblicze”. W biografii autor nie tylko przedstawia drogę lidera Golden State Warriors na szczyt NBA, ale szczegółowo analizuje także jego osiągnięcia. Dziennikarz pisze, że w sezonie 2015/16 Curry miał lepszą skuteczność w rzutach z ponad 9 metrów niż LeBron James w próbach oddawanych spod samego kosza. Więcej...
Autor: jingles | Data dodania: 25.11.2017, 0:01
Zostałem dzisiaj poproszony przez kolegę z bostonceltics.pl - Krzysztofa Mielczarka, o udzielenie wywiadu na okoliczność meczu jaki Magic rozegrają w TD Garden. Zapraszam do zapoznania się z tym co miałem do napisania kibicom Celtics o drużynie naszych ulubieńców.
Autor: jingles | Data dodania: 23.11.2017, 16:38
Trzecie kwarty staja się zmorą Orlando. w meczu w Minneapolis nasi ulubieńcy, którzy w połowie tracili do rywali jedynie 3 pkt, przegrali trzecią odsłonę 18-41, co zaważyło na losach meczu. Co prawda ostatnia ćwiartka to niesamowita pogoń Magic, run 17-1 i wygrana 38-18, ale na dogonienie rywala brakło czasu i sił. Gordon miał 26 pkt i 9 zb, ale trafił tylko 2 z 8 rzutów za 3. Ross dodał 22 oczka, Fournier 19, a Payton miał 10 pkt i 13 ast. W szeregach gospodarzy każdy z pierwszej piątki zdobył co najmniej 18 pkt. To była szósta porażka z rzędu graczy z O-Town.
Autor: jingles | Data dodania: 22.11.2017, 19:09
W dniu dzisiejszym ma miejsce premiera książki "Stephen Curry. Potrójne oblicze". Zapraszam do mojej recenzji tej pozycji i zachęcam do przeczytania i posiadania na półce dla potomnych. Więcej...
Autor: jingles | Data dodania: 21.11.2017, 8:08
To już piąta porażka z rzędu Orlando Magic. Tym razem nasi ulubieńcy ulegli u siebie 97 - 105 Indianie Pacers prowadzonej przez Victora Oladipo (29 pkt, 9 zb, 7 prz, 5 ast). decydująca okazała się trzecia kwarta, którą Magic przegrali różnicą 11 oczek. Nie pomogły też 22 straty i pudłowane osobiste (14/23 z linii). Najlepiej dla Orlando punktował Vucevic - 25 pkt, 13 zb, Fournier dołożył 16 pkt zaś Gordon - 13 pkt i 12 zb. Przed naszymi ulubieńcami kolejna trudna trasa wyjazdowa.