Fournier 32,8
Ross 31,2
Payton 29,4
Autor: jingles | Data dodania: 11.04.2017, 7:22
W przedostatnim meczu sezonu Orlando Magic zostali rozniesieni w pył na wyjeździe przez Chicago Bulls, przegrywając już pierwszą kwartę różnicą 21 pkt, a całe spotkanie aż 75-122. Goście nie mieli nic do powiedzenia, przez połowę spotkania grali rezerwami i z gry trafili niespełna 35% oddanych rzutów. Najlepiej dla Magic punktowali Vuvevic i Fournier - po 14 pkt, zaś dla zwycięzców Lopez - 18 pkt.
Autor: jingles | Data dodania: 09.04.2017, 13:19
Cztery mecze, cztery porażki - Frank Vogel nie będzie miło wspominał pojedynków ze swoją byłą drużyną w pierwszym roku pracy w Magic. Walczący o playoffs Pacers pokonali Magic w Amway Center 127-112, a prowadzeni byli przez swojego lidera - Paula George'a, który zaliczył świetny występ - 37 pkt, 7 zb, 6 ast. Dla Orlando świetny w ataku był Ross, który uzbierał 29 oczek trafiając 6 z 11 prób za 3, w tym 3 razy pod rząd na otwarcie meczu. Fournier i Gordon dołożyli odpowiednio 23 i 17 pkt. Dwa mecze do końca sezonu.
Autor: jingles | Data dodania: 07.04.2017, 7:35
Gdy do Amway Center przyjeżdża najgorsza drużyna ligi to należy spodziewać się zwycięstwa gospodarzy, mimo że kilka dni wcześniej na Brooklynie to Nets byli lepsi. Tym razem w trzeciej kwarcie Magic zaatakowali i osiągnęli wysoką przewagę, której nie oddali do końca zwyciężając 115-107. Payton zanotował dla drużyny z O-Town 22 pkt i 11 ast, Meeks występujący w S5 za kontuzjowanego Fourniera uzyskał 20 oczek, zaś Gordon zaliczył 21 pkt, 1 wsad z podania o tablicę i jedno wyskoczenie z buta przy w/w wsadzie. Dla Nets 32 pkt zdobył Lin. 3 mecze do końca, a tymczasem po zwycięstwie z Nets i jednoczesnej porażce Sixers, Magic zrównali się bilansami z drużyną z Pensylvanii. Walka o oddsy draftowe potrwa zatem do samego końca.
Autor: jingles | Data dodania: 05.04.2017, 22:58
Kilka dni temu Orlando Magic podpisali kontrakty z dwoma nowymi graczami i zwolnili jednego z zawodników z dotychczasowego rosteru. Ponieważ zapewne większość z Was nazwiska tych zawodników czytała po raz pierwszy w informacji o tym, że Magic podpisali z nimi umowy, napiszę Wam o nich kilka słów w razie gdyby niekoniecznie chciało Wam się pogooglać. Więcej...
Autor: jingles | Data dodania: 05.04.2017, 8:12
Ciężko było się spodziewać innego wyniku z mistrzami, Magic przegrali wyraźnie 102 - 122, chociaż przez połowę spotkania grali jak równy z równym. Trzecia odsłona to był jednak pogrom ze strony gospodarzy, którzy wygrali te 12 minut 43-20 i tym samym rozstrzygnęli spotkanie już przed ostatnią kwartą. 21 pkt dla Orlando zdobył Fournier, trzech innych graczy S5 zdobyło po 12 oczek, a z ławki 13 pkt dorzucił Hezonja. Dla Cavs triple-double zanotował James - 18 pkt i po 11 zb i ast.