Gordon 33,8
Fournier 31,5
Vucevic 31,4
Autor: skrzatos | Data dodania: 09.12.2015, 5:21
Ugly game. Po spotkaniu, które stało na bardzo niskim poziomie, gracze Scotta Skilesa okazali się lepsi od gospodarzy 85-74. Nasi ulubieńcy mieli problemy ze skutecznością na dystansie trafiając zaledwie 1 na 16 rzutów za 3, przez co nie mogli zbudować punktowej przewagi w trakcie meczu. Najlepiej wśród Magików spisali się Vucevic i Payton - po 18 pkt. 17 oczek dołożył Harris, a z ławki 12 Oladipo (5/14 z gry, 4 straty). Wygrana wysoko 23-11 czwarta kwarta pozwala nam cieszyć się z 12. zwycięstwa w Regular Season.
Autor: jingles | Data dodania: 06.12.2015, 23:36
Bilans minionego tygodnia to 3-1 i narzekać nie mamy prawa, tydzień temu każdy wziąłby to w ciemno. Wszyscy zdajemy sobie jednak sprawę, że byliśmy o krok od 4-0, a w takiej sytuacji można czuć niedosyt. Mimo wszystko to był najlepszy tydzień Magic od kilku sezonów i mamy powody by wierzyć, że kolejne będą jeszcze lepsze. Więcej...
Autor: skrzatos | Data dodania: 06.12.2015, 7:21
Niestety seria zwycięstw dobiegła końca. Osłabieni brakiem Redicka i Paula gospodarze potrafili pokonać drużynę z Florydy mimo tego, że na kilka minut do końca przegrywali jeszcze 86:96. Wtedy Clippers zanotowali run 13-0, co dało im prowadzenie, którego nie oddali już do ostatniej syreny. Najlepszym graczem Orlando był Oladipo, który pomimo 24 pkt, 7 zb i 5 ast mógł lepiej zachować się w ostatniej akcji, kiedy to zamiast rzucać z dalekiego półdystansu, powinien podać do niepilnowanego Vucevica. TUTAJ możecie przeczytać o tym meczu z perspektywy fanów Clippers.
Autor: jingles | Data dodania: 04.12.2015, 7:48
Orlando Magic pokonując na wyjeździe Utah Jazz wygrali 5. spotkanie z rzędu, co jest ich pierwszym tego typu wyczynem od stycznie 2012 roku! Po raz kolejny do zwycięstwa zaprowadziła naszych ulubieńców gra zespołowa - aż 6 graczy Orlando zdobyło 14 lub więcej pkt. Sygnał do ataku w ostatniej kwarcie dał Andrew Nicholson, który trafił dwie trójki i z wyniku remisowego zrobił +6 dla gości. Magic wymusili w tym meczu 19 strat, sami mieli tylko 10, trafili też wszystkie 15 osobistych.
Autor: skrzatos | Data dodania: 02.12.2015, 4:48
Jak to mają w zwyczaju nasi ulubieńcy po raz kolejny zaserwowali nam nerwową końcówkę mimo tego, że w połowie trzeciej kwarty prowadzili różnicą aż 17 punktów. Sześciu graczy zaliczyło co najmniej 10 pkt, a najbardziej wyróżniającymi graczami byli: Vucević (18 pkt, 12 zb), Nicholson (15 pkt, 6 zb), Payton (15 pkt, 8 zb, 5 ast) oraz trafiający ważne rzuty w crunch-time Victor Oladipo (13 pkt, 4 zb, 4 ast, 3 stl). Dla Magic było to 10. zwycięstwo w Regular Season i 4. z rzędu, tak trzymać!