Gordon 33,8
Fournier 31,5
Vucevic 31,4
Autor: Szalan13 | Data dodania: 09.04.2018, 14:22

Za nami przedostatnie wyjazdowe spotkanie w tym sezonie. W Air Canada Centre ulegliśmy mistrzom wschodu Toronto Raptors 101 - 112. Do gry powrócili nasi kontuzjowani gracze - Nikola Vucevic, Aaron Gordon i Terrence Ross. W szeregach Magic najlepiej wypadli Hezonja i Gordon, ale najciekawszy jest fakt, że najlepszym centrem był Birch podczas gdy cała trójka podkoszowych zagrała mniej więcej po równo. Gospodarzom dowodził OG Anunoby i CJ Miles.
Autor: jingles | Data dodania: 07.04.2018, 9:37
Magic wystawili w meczu przeciwko Hornets arcyciekawą S5: Augustin, Artis, Iwundu, Hezonja, Biyombo. I już pierwsza kwarta (43-25) pokazała, że Orlando tego meczu nie wygra. Goście zwyciężyli 137-100 i coś czuję, że wypełniona w 92% Amway Center oczekiwała bardziej atrakcji w przerwach niż samej gry. Augustin uzbierał 19 pkt, z ławki 14 dorzucił Speights, Mack rozdał 11 ast, a Biyombo miał 8 zb. Dla gości 26 pkt z ławki rzucił rookie Malik Monk. Trzy mecze do końca sezonu...
Autor: Szalan13 | Data dodania: 05.04.2018, 14:44
Minionej nocy miało miejsce spotkanie pomiędzy ekipami Orlando Magic i Dallas Mavericks. Zarówno jednym jak i drugim nie zależało na wygraniu tego meczu jednak to Magicy wyszli z tego starcia zwycięsko. W ekipie Magic dobrze zaprezentował się Gordon - 20 pkt, którego z ławki wpierał Artis 18 pkt. Kolejny mecz w piątek z Charlotte Hornets
Autor: skrzatos | Data dodania: 04.04.2018, 17:23
19 punktów Hezonji, double-double Vucevica (11 pkt, 10 zb) oraz dobra gra rezerwowych zapewniła koszykarzom z Orlando wygraną w meczu przeciwko New York Knicks. Ten win nie zmienia nic w odwróconej tabeli ligi i nadal jesteśmy na 4. miejscu od końca (Suns i Grizzlies raczej już nie wygrają tylu spotkań by dogonić Orlando) co daje nam duże nadzieje związane z nadchodzącą loterią draftu. Wracając do meczu... po 24 minutach wynik oscylował w granicach remisu i nic nie zapowiadało, że to będzie blowout. W decydującej odsłonie gracze z O-Town zdobyli 29 punktów przy tylko 12 rywalach i cały mecz zakończył się wynikiem 97-73. Do końca sezonu Magic zostało tylko 5 spotkań...
Autor: jingles | Data dodania: 02.04.2018, 12:13
Magic przegrali na wyjeździe 88-94 pojedynek z Atlantą Hawks, która z nieco tylko gorszym bilansem plasuje się zaraz za naszymi ulubieńcami w tabeli ligi. Augustin zdobył 20 pkt, career-high 15 pkt zaliczył Isaac, a Vucevic miał najlepszy +/- wśród Magików (+9) mimo skuteczności z gry 3/19. Dla Jastrzębi 19 oczek zanotował z ławki Dorsey.