Fournier 33,0
Ross 32,0
Payton 29,1
Autor: skrzatos | Data dodania: 15.01.2015, 3:42
Co za mecz, co za emocje! Nasi ulubieńcy zagrali bardzo dobre spotkanie, dzięki czemu pokonali Houston Rockets 120:113! Świetne zawody po raz kolejny rozegrał Victor Oladipo - 32 pkt, 6 ast, 6 zb, 3 stl, a ponownie double-double dołożył nasz center Nikola Vucević (25 pkt, 12 zb). W końcu lepszą noc zaliczył Frye (5/9 za 3), Payton dostawał się do paint (5/11) oraz na linię FT (5/6), a tylko Marble i Harkless zaliczyli słabe występy (odpowiednio 0/8 i 0/6). Z ławki największe wsparcie dał Gordon, który w 21 minut uzyskał 12 pkt, ale każdy z graczy Orlando grał z poświęceniem. Magic dostawali się na linię (23/26), oddawali przemyślane rzuty, dzielili się piłką (22 ast) i zanotowali dobre jak na nas tylko 15 strat. Dla gości 49 pkt od duetu Harden-Howard, ale to było za mało pomimo tego, że każdy gracz z s5 Houston był w double figures. Ten mecz to must-watch dla fanów Magic!
Autor: skrzatos | Data dodania: 13.01.2015, 4:36
Koszykarze Orlando Magic pokonali w United Center ekipę "Byków" 121-114, dzięki czemu przerwali serię sześciu kolejnych porażek. Świetny występ zaliczył duet Vucević-Oladipo, każdy z nich zdobył po 33 pkt w dużej mierze przyczyniając się do zwycięstwa drużyny z Florydy. Nik dołożył do swojego dorobku punktowego 11 zb, co dało mu kolejne double-double w tym sezonie, a Victor znowu dostawał się na linię rzutów osobistych (8/10). Nasz rozgrywający Elfrid Payton zanotował 10 pkt z 7 rzutów, 7 asyst i 4 zbiórki, a ławka rezerwowych w końcu na coś się przydała (35 pkt). Teraz wracamy do domu, by tam poprawić swój dotychczasowy niekorzystny bilans.
Autor: jingles | Data dodania: 11.01.2015, 23:13
Mimo, że nastroje kibiców Magic nie są chwilowo najlepsze, z przyjemnością przekazuję Wam informację o dacie i miejscu szóstego już zlotu kibiców Magic organizowanego przez OrlandoMagic.pl. W tym roku spotkamy się we Wrocławiu w dniach 16-19 lipca. Organizujcie urlopy, wyjazdy wakacyjne i inne plany i zróbcie wszystko by móc pojawić się na zlocie. Ci którzy byli wiedzą, że warto, ci którzy nie mieli jeszcze okazji przekonają się, że to naprawdę świetna impreza. Serdecznie zapraszamy!!! Więcej informacji pojawi się niebawem, tymczasem piszcie w komentarzach jak Wam się podoba miejsce i data. BE MAGIC!!!
Autor: skrzatos | Data dodania: 11.01.2015, 7:21
Jeden z najgorszych tygodni tego sezonu za nami. Coś niedobrego dzieje się z Magic i widać to gołym okiem. Gra w obronie na poziomie szkoły średniej oraz atak będący jedną wielką improwizacją sprawiają, że czasem ciężko jest oglądać poczynania naszych ulubieńców. Trener nie ma pomysłu na ten zespół i co do tego nie ma wątpliwości, jest dobry, ale w opcji "tank-mode"... Jak sobie radziliśmy przez ostatnie 7 dni? Przekonajcie się sami, zapraszam. Więcej...
Autor: skrzatos | Data dodania: 11.01.2015, 6:28
Porażka z Trail Blazers nie jest zaskoczeniem, ale tym razem możemy być zadowoleni z postawy zawodników Orlando Magic. Podopieczni trenera Vaughna już po kilkunastu minutach przegrywali różnicą aż 19 punktów, ale jeszcze do przerwy udało się zmniejszyć straty do 5 oczek (41:46). Druga połowa była znacznie lepsza w naszym wykonaniu, zaangażowanie w obronie, szybkie tempo w ataku i nagle przez kilkanaście minut prowadziliśmy z Blazers wyrównaną walkę. W kluczowych momentach jednak nie mieliśmy nic do powiedzenia, ponieważ gospodarze to zdecydowanie lepsza drużyna, która w dodatku potrafi grać skutecznie w crunch-time. Magic 92@103 Blazers.