Gordon 31,5
Vucevic 29,5
ranking bukmacherów
Autor: jingles | Data dodania: 04.01.2016, 23:14
Świetne wyróżnienie trafiło w ręce trenera Orlando Magic - Scotta Skilesa. Coach ekipy z O-Town został uznany najlepszym trenerem grudnia w Konferencji Wschodniej. Nagroda ta jest dla niego zupełnie zasłużona, Magic w grudniu mieli najlepszy bilans na Wschodzie (10-5) i trzecią skuteczność z gry w całej lidze. Spora w tym zasługa właśnie Skilesa, który poustawiał drużynę wysyłając Oladipo na ławkę, a do pierwszej piątki w jego miejsce desygnując Frye'a. Good job Coach!!!
Autor: skrzatos | Data dodania: 03.01.2016, 22:56
Gdyby nie wygrana z Nets moglibyśmy mówić, że ekipa Orlando Magic znalazła się w dołku. Wygrana z Pelicans była koniecznością, a bilans 2-2 nie musi martwić kibiców, choć styl tych dwóch porażek już tak. Przed nami ciężki styczeń, ale my zajmiemy się tym, jak radzili sobie podopieczni Scotta Skilesa w minionym tygodniu. Więcej...
Autor: jingles | Data dodania: 03.01.2016, 12:55
Pogrom to najdelikatniejsze możliwe określenie tego jak wyglądał mecz naszych ulubieńców w Cleveland. Rywale już w pierwszej odsłonie uzyskali 20 pkt przewagi, a ich największe prowadzenie w meczu wynosiło 31 pkt. Magic nie prowadzili ani razu i ostatecznie przegrali 79-104. Goście byli gorsi w każdym elemencie gry, nie potrafili zatrzymać LeBrona (29 pkt, 4/7 za 3), a sami w ataku nie istnieli. Jedynymi graczami, którzy rzucili dla Orlando dwucyfrową ilość pkt byli Gordon (11) oraz Napier i Hezonja (po 10). Cała pierwsza piątka zdobyła w sumie... 20 pkt.
Autor: jingles | Data dodania: 02.01.2016, 12:02
Magic kiepsko rozpoczęli rok 2016 przegrywając w stolicy z Wizards 91-103. Przed ostatnią kwartą był remis, jednak decydujące 12 minut to już bezapelacyjna przewaga gospodarzy, dla których 11 pkt w tej odsłonie rzucił... Kris Humphries. W końcu dobry mecz zagrał Oladipo (20 pkt, 5 ast, 4 prz), dzięki któremu Magic odrobili w 3. kwarcie 12 oczek straty, jednak w ostatniej kwarcie już nawet Victor nie zdołał przeciwstawić się rywalom. Wizards wygrali wszystkie 3 spotkania z Magic w tym sezonie, ostatnią szansę na uniknięcie sweepa nasi ulubieńcy będą mieli w przyszłą sobotę, gdy u siebie podejmą rywali z DC.