Gordon 33,8
Fournier 31,5
Vucevic 31,4
Autor: jingles | Data dodania: 26.03.2019, 18:07
To już piąte z rzędu zwycięstwo Orlando Magic, którzy walczą jak lwy o awans do playoffs, a tym razem pokonali faworyzowanych 76ers 119-98. Magic świetnie zagrali drugą połowę, w której byli lepsi aż 62-38. Liderem Orlando był Vucevic - 28 pkt, 11 zb wspierany przez Fourniera - 24 pkt, 7 ast. Na wielkie słowa uznania zasłużył też grający na drugim 10-dniowym kontrakcie Michael Carter-Williams - 15 pkt, 6 zb, 3 ast z ławki. Dla Sixers 20 pkt i 10 zb miał Embiid. Już dziś w nocy nasi ulubieńcy zagrają z bezpośrednim rywalem o awans - Miami Heat. To będzie niezwykle ważny mecz!!!
Autor: jingles | Data dodania: 23.03.2019, 21:20
Czwarte z rzędu zwycięstwo przyszło bardzo trudno i ze zdziesiątkowanymi przez urazy Grizzlies Magic musieli walczyć do samego końca. Skończyło się dogrywką, ale nasi ulubieńcy cały mecz gonili i dopiero w doliczonym czasie gry pokazali swą wyższość. Niesamowity z ławki był Ross - 31 pkt, 7 zb, 8/12 za 3. Odpowiednio 27 i 25 pkt zdobyli Fournier i Vucevic. Dla gości debiutujący w S5 Dorsey zaliczył świetne 29 pkt i 9 ast, a Valanciunas miał monster double-double 23 pkt i 24 zb. W poniedziałek Magic grają z Sixers.
Autor: jingles | Data dodania: 21.03.2019, 15:42
Trzecie zwycięstwo z rzędu zanotowali gracze Orlando Magic pokonując u siebie New Orleans Pelicans 119-96. Zwycięstwo naszych ulubieńców ani przez chwilę nie było zagrożone, Magic byli lepsi pod każdym względem. Fournier zaliczył 22 pkt, Gordon dodał 20 pkt, 7 zb, 6 ast, Vuc solidne double-double 15/17, Ross 19 oczek z ławki, a Isaac 4 blk. Dla gości 18 pkt miał Stanley Johnson. Team z O-Town wciąż traci 1,5 meczu do 8. na Wschodzie Miami Heat, którzy wygrali minionej nocy w SA. Keep winning!!!
Autor: skrzatos | Data dodania: 18.03.2019, 20:05
33. zwycięstwo w Regular Season 2018/19 zanotowali koszykarze Orlando Magic. Minionej nocy podopieczni Steve'a Clifforda pokonali Atlantę Hawks 101:91. Najlepszym zawodnikiem gospodarzy był Vucevic, który uzbierał 27 pkt i 20 zb, a swoje zrobił też Gordon (9/16 z gry, 22 pkt, 8 zb). Z ławki dobrze wspierał swoich kolegów Iwundu (14 pkt, 6/8 FT, 7 zb), ponieważ Ross miał kiepski wieczór (6 pkt w 24 minuty gry). Należy wspomnieć też o debiucie świeżo podpisanego na 10-dniowy kontrakt Cartera-Williamsa, który w 16 minut, co prawda nie trafił z gry, ale miał 5 punktów, 4 zbiórki oraz został ukarany przewinieniem technicznym. Przed Magikami jeszcze 3 spotkania w Amway Center gdzie trzeba dalej z całych sił walczyć o szanse na PlayOffs.
Autor: jingles | Data dodania: 15.03.2019, 22:27
Jeff Weltman podpisał 10-dniową umowę z rozgrywającym Michaelem Carterem-Williamsem. Jest to odpowiedź na uraz Isaiaha Briscoe, a MCW ma wesprzeć z ławki Jeriana Granta. Carter-Williams grał ostatnio w Rockets, w ciągu 16 występów w Houston notował w tym sezonie 4,3 pkt/m i 1,3 ast/m. MCW trafił do ligi w 2013 roku i wygrał nagrodę dla Debiutanta Roku, pokonując grającego wówczas w Orlando Victora Oladipo. Obrońca założy w Orlando koszulkę z numerem 7.