Gordon 33,6
Fournier 31,5
Vucevic 31,4
Autor: skrzatos | Data dodania: 06.02.2019, 16:32
Niestety naszym ulubieńcom nie udało się sprawić niespodzianki w hali Chesapeake Energy Arena i po 48 minutach gry koszykarze Steve'a Clifforda przegrali z jedną z najlepszych drużyn Zachodu - 122:132. Wstydu nie ma, ale zawsze szkoda porażek kiedy Magicy grają całkiem przyzwoicie. 25 pkt dla przyjezdnych zdobył Fournier, double-double (18 pkt/11 zb) miał Gordon, 17/9/5 zaliczył nasz All-Star Vucevic. Z ławki w 26 minut Terrence Ross uzbierał 26 punktów (5/13 za 3), ale niestety i jego solidne wsparcie nam nie pomogło. Dla gospodarzy aż 39 pkt miał Geogre, a Westbrook jak to Westbrook mógł się pochwalić kolejnym triple-double (16/15/16). Była to już 32. porażka drużyny z O-Town w tym sezonie i teraz pozostaje nam czekać czy do czwartkowego wieczoru zostaniemy dalej w takim składzie jak do tej pory. Najbliższy mecz rozegramy w nocy z czwartku na piątek z Wilkami z Minnesoty.
Autor: jingles | Data dodania: 03.02.2019, 11:22
Przed meczem z Brooklynem zasiedliśmy ze skrzatosem do mikrofonów i znów po dłuższej nieobecności porozmawialiśmy chwilę o sytuacji w Magic. Skrzatos pocisnął Drummondowi, ja pocisnąłem Meczowi Gwiazd, powspominaliśmy też radość z zakończenia lockoutu parę lat temu. Zapraszamy do odsłuchu!!!
Autor: skrzatos | Data dodania: 03.02.2019, 3:34
Minionej nocy nasi ulubieńcy odnieśli ważne zwycięstwo, pokonując Brooklyn Nets 102:89. Magicy kontrolowali przez większość czasu wynik meczu, ale dopiero w ostatnich minutach odskoczyli tak, że rywale już nie mogli nic zrobić. Każdy z podstawowego składu Orlando zaliczył co najmniej 10 pkt (24/12 Vucević), a z ławki dużo energii wniósł Iwundu (10 pkt, 4/8 z gry, 6 zb). Dla gości 23 pkt zaliczył Russel, ale tym razem nie był w stanie poprowadzić swojej drużyny do zwycięstwa. Najbliższy mecz rozegramy w nocy z wtorku na środę na wyjeździe z OKC Thunder.
Autor: jingles | Data dodania: 01.02.2019, 13:33
Orlando Magic przerwali serię 4 porażek z rzędu i pokonali minionej nocy osłabionych brakiem Oladipo Pacers 107-100. Świetnie zagrał Ross, który z ławki zaliczył game-high 30 pkt. Augustin był bardzo efektywny i zdobył 20 pkt z 8 rzutów z gry, a solidne double-double 13/13 zaliczył Isaac. Magic musieli walczyć do końca w trzeciej kwarcie roztrwaniając dwucyfrową przewagę z pierwszej połowy (cóż za zaskoczenie...), jednak ostatnia kwarta była juz ich popisem. Dla Indiany Turner zaliczył 27 oczek.
Autor: jingles | Data dodania: 30.01.2019, 9:49
Nie było zaskoczenia w starciu Magic przed własna publicznością z OKC Thunder. Goście zamknęli mecz w ostatniej kwarcie, a gospodarze nie byli w stanie upilnować Schrodera, który w tej części zaliczył 18 pkt. Thunder wygrali 126-117. George rzucił w O-Town 37 pkt, triple-double zanotował Westbrook. Dla Magic 27/11 zrobił Vuc, 17 pkt - Fournier, 16 pkt - Ross. Te 3 nazwiska będą też coraz częściej pojawiać się w plotkach transferowych, za tydzień i dzień trade deadline, a Magic z czterema porażkami z rzędu są już realnie raczej poza playoffs.