Fournier 32,8
Ross 31,2
Payton 29,4
Autor: jingles | Data dodania: 18.03.2017, 16:21
Najwyższa pora ogłosić miejsce i termin kolejnego Zlotu Fanów Orlando Magic. W 2017 roku zawitamy do Poznania, a nasze spotkanie odbędzie się w terminie 14-16 lipiec 2017. Liczę na to, że spotkamy się w licznym gronie, a termin będzie wszystkim pasował. Zostawiajcie proszę w komentarzach info kto się wybiera i na ile %, szczegóły dotyczące noclegu podamy później. BE MAGIC!!!
Autor: jingles | Data dodania: 18.03.2017, 14:58
Po czterech porażkach z rzędu Magic w końcu wygrali na wyjeździe z tankującymi Phoenix Suns. Mecz był wyrównany, podobnie jak bilanse obu ekip, a o zwycięstwie zdecydowała postawa w ostatniej kwarcie, którą tym razem nasi ulubieńcy zagrali bardzo dobrze. Każdy z pierwszej piątki Orlando zdobył co najmniej 10 pkt, najwięcej Fournier - 25 oraz Vucevic - 18, który zebrał dodatkowo 17 piłek. Dla Słońc 26 pkt zdobył TJ Warren. Kolejny mecz Magic w poniedziałek przeciwko Sixers.
Autor: jingles | Data dodania: 17.03.2017, 7:07
Magic przegrali z Warriors różnicą 30 pkt i nie prowadzili w tym meczu ani przez chwilę - to zdanie dobrze oddaje mecz naszych ulubieńców z wicemistrzami NBA. Gdy dodamy do tego fakt, że już w pierwszej kwarcie na tablicy wyników widniało 31-10 dla gospodarzy - mamy potwierdzenie, że grały ze sobą teamy z różnych koszykarskich światów. Najlepiej punktującymi graczami Orlando byli Payton i Green - po 13 oczek. Fournier dodał 12 pkt, a Vucevic - 10. Magic rzucali z gry ze skutecznością ledwie 37%. Zwycięzców prowadził tandem Thompson/Curry - odpowiednio 29 i 25 pkt.
Autor: jingles | Data dodania: 14.03.2017, 8:13
Sacramento Kings to drużyna, z którą Magic walczą o jak najlepszą pozycję wyjściową w losowaniu przed draftem. Porażka 115-120 w stolicy Kaliforni zwiększyła szanse Orlando w tym "boju". Mecz był wyrównany do samego końca, a kilka celnych rzutów więcej Królów w ostatnich minutach dało im zwycięstwo przerywające 8-meczową serię porażek. Najlepiej dla Magic zagrał Vucevic, który zanotował 23 pkt i 9 zb trafiając 3/3 zza łuku. Kolejne triple-double zanotował Payton - 13 pkt, 10 zb, 13 ast. Dla gospodarzy 7 graczy zdobyło dwucyfrową ilość pkt, a najwięcej zaliczyli Collison i Toliver - po 19.
Autor: skrzatos | Data dodania: 12.03.2017, 9:04
Nie było niespodzianki w meczu przeciwko liderowi Konferencji Wschodniej, przez co nasi ulubieńcy mają już na koncie 43 porażki w sezonie regularnym 2016/17. Jeśli faworytowi do mistrzostwa rzucasz 40% z gry (w tym tylko 4 z 21 trójek) nie możesz myśleć o zwycięstwie tym bardziej, że pozwalasz im trafić 15 z 39 rzutów zza łuku (39%). Co prawda gracze z O-Town wygrali walkę na tablicach, popełnili mniej strat, ale to nic nie dało przez wcześniej wspomnianą słabą skuteczność. Wśród Magików najlepiej wypadli: Gordon (16 pkt, 5 zb) i Vucević (9/20 z gry, 20 pkt, 16 zb), a po stronie gości kolejne triple-double zanotował LeBron James (24 pkt, 12 zb, 13 ast). Koszykarze Orlando Magic udają się teraz w trasę po Zachodzie, więc o kolejne zwycięstwa wcale nie będzie łatwo, co oznacza czas na tank-mode pełną gębą.