Gordon 33,0
Fournier 32,0
Vucevic 29,6
Autor: skrzatos | Data dodania: 19.11.2017, 10:31
Nasi ulubieńcy doznali upokarzającej porażki z Utah Jazz 85:125! Nie ma nic na usprawiedliwienie graczy trenera Franka Vogela, ponieważ mieli 2 dni odpoczynku po swoim road tripie, a na dodatek to goście grali będąc w back-to-backu. 8/29 za trzy, tylko 65% z osobistych, oddane tablice i 16 strat - nie da się wygrać meczu grając aż tak źle. Już teraz nasz bilans wygląda średnio (8-8), ale miejmy nadzieję, że Magicy szybko się pozbierają i odnajdą rytm z pierwszych meczu tego sezonu regularnego, bo tak dalej grać nie mogą zwłaszcza przed własną publicznością, która zapełniła Amway Center po brzegi.
Autor: jingles | Data dodania: 16.11.2017, 6:31
Trasa po zachodnim wybrzeżu zakończyła się pechowo dla Orlando Magic, którzy po świetnej pierwszej kwarcie w meczu przeciwko Portland (33-24) zakończyli drugą odsłonę pozwalając gospodarzom na run 17-0, pudłując w tym okresie 7 rzutów z gry i notując 7 strat. Druga połowa była wyrównana, ale w końcówce szczęśliwe trafienia za 3 McColluma przechyliły szalę zwycięstwa na korzyść gospodarzy. Cała pierwsza piątka Magic była na miniusie w statystyce +/-, cała ławka zaś była na plusie... Najlepiej punktował Fournier (22) oraz Simmons (16). Dla gości duet Lillard/McCollum rzucił łącznie 50 oczek, a z ławki 5/5 za 3 i 19 pkt padło zasługą... Shabazza Napiera.
Autor: jingles | Data dodania: 14.11.2017, 9:38
Magic dzielnie stawiali czoła mistrzom NBA przez całą pierwszą połowę, jednak po zmianie stron Durant i spółka (bez kontuzjowanego Curry'ego) odskoczyli na kilkanaście punktów i nie oddali zwycięstwa do końca. KD miał 21 pkt, 8 zb i 7 ast, 20 oczek dołożył Green. Dla gości z Florydy 20 pkt zaliczył Vucevic, 16 dodał Fournier, a z ławki 13 oczek dorzucił Simmons. W środę Magic kończą wyjazdową trasę meczem w Portland.
Autor: skrzatos | Data dodania: 12.11.2017, 6:41
Niestety drugie spotkanie podczas wyjazdowego tripu Orlando po Zachodzie NBA zakończyło się rozczarowującą porażką w Pepsi Center z Denver Nuggets 107:125. Nasi ulubieńcy już do przerwy przegrywali wysoką, bo aż 23-punktową różnicą (47:70) i w drugich 24 minutach nie byli w stanie powalczyć o korzystny rezultat. 53 % z gry, 12/23 zza łuku, 14 zbiórek więcej - to statystyki gospodarzy, którzy nie mieli prawa przegrać tego meczu grając tak dobrze (albo Magic nie mieli prawa wygrać grając tak źle). Przed nami ciężki mecz z Golden State w nocy poniedziałku na wtorek, a później na koniec trasy zagramy w Portland. Miejmy nadzieję, że uda się wygrać chociaż jedno spotkanie.
Autor: skrzatos | Data dodania: 11.11.2017, 5:36
Koszykarze Orlando odnieśli czwarte wyjazdowe zwycięstwo w tym sezonie, dzisiejszej nocy pokonali Phoenix Suns 128:112. Pierwsza połowa była wyrównana (64:63), ale świetna trzecia kwarta (33:20 dla Magic) przesądziła o zwycięstwie gości. Bardzo dobre zawody rozegrał Gordon, który zaliczył 22 pkt na świetnej skuteczności 7/9 z gry, dodając do tego 7 zbiórek i 3 asysty. W końcu przełamał się Ross - zdobywca 17 pkt trafił 4 z 5 rzutów za 3 i na dodatek bardzo dobrze spisywał się w obronie kryjąc Devina Bookera (3/10 z gry, 10 pkt). Magicy oddali w tym meczu aż 43 rzuty osobiste, choć ze skutecznością nie było najlepiej (67%), ale na szczęście siedziały trójki (13/28). Teraz szybciutko udajemy się do Denver na mecz z Nuggets.