Gordon 34,0
Fournier 32,4
Vucevic 29,9
Autor: jingles | Data dodania: 10.01.2018, 7:47
Orlando Magic "budują" kolejny streak porażek. Po dwóch seriach 9 przegranych z rzędu w tym sezonie, nasi ulubieńcy po porażce z Mavs mają już 5 kolejnych spotkań, w których polegli. Tym razem gracze z O-Town okazali się za słabi by wygrać w Teksasie, a gospodarze pod wodzą Nowitzkiego i Smitha (po 20 pkt) wygrali 114-99. Gordon był najlepszym strzelcem Magic (19 pkt, 8 zb) mimo, że wystąpił w tym meczu jako rezerwowy, a była to kara za złamanie drużynowych zasad (chodziło chyba o spóźnienie). Augustin dodał 18 pkt, a wśród beznadziejnych tej nocy starterów najlepiej wypadł Hezonja - 15 pkt, 4 zb, 4 ast.
Autor: skrzatos | Data dodania: 07.01.2018, 11:46
Wszyscy kibice Magic mieli nadzieję, że spotkanie z Cleveland Cavaliers nie skończy się pogromem, ale nasi ulubieńcy zagrali niezłe zawody i choć nie udało się wygrać to nie możemy mieć do nich pretensji. 30 pkt Gordona (13/26 z gry, ale tylko 1/8 za 3), przeciętny mecz Fourniera, który chyba zaczyna dostrzegać, że to AA00 robi się naszym pierwszym strzelcem drużyny, choć pewnie nie do końca mu się to podoba. 20 pkt, 7 zb, 5 ast Paytona i nie mógłbym nie wspomnieć o double-double Hezonji (16 pkt, 10 zb), który od kilku tygodni wygląda jak gracz NBA. Ławka spisała się w miarę okej, a na pochwałę zasługuje Iwundu, który w 22 minuty miał 12 pkt i 5 zb. Gości do zwycięstwa zaprowadził oczywiście LeBron - 33 pkt, 10 zb, 9 ast i aż 6 przechwytów. Teraz ruszamy w trasę wyjazdową i zobaczymy, które miejsce będziemy mieli po powrocie ze stolicy.
Autor: jingles | Data dodania: 04.01.2018, 7:55
Mimo braku Jamesa Hardena, odwiedzający Florydę Houston Rockets nie pozostawili wątpliwości kto jest lepszą drużyną i pokonali Magic 116-98. Już od początku gospodarze nie radzili sobie z rywalem zdobywając przez pierwsze 7,5 minuty zaledwie 4 pkt i kończąc pierwszą kwartę z 12 pkt na koncie. W ataku Rockets szalał Gerald Green, który zdobył 27 pkt trafiając 7 trójek - o jedną więcej niż cała drużyna z O-Town. Dla Magic 16 pkt zdobył Gordon (ale na skuteczności 7/23), zaś z ławki 14 pkt i 9 zb miał Hezonja.
Autor: jingles | Data dodania: 02.01.2018, 7:44
Magic rozpoczynają rok 2018 od porażki w Barclays Center z miejscowymi Nets. Spotkanie było wyrównane i rozstrzygnęło się w samej końcówce, którą lepiej zagrali gospodarze. Rzuty Fourniera i Augustina na dogrywkę nie znalazły drogi do kosza i nasi ulubieńcy przegrali 95-98. Cała pierwsza piątka Orlando miała dwucyfrowe zdobycze punktowe, przewodził Gordon - 20 pkt, 12 zb, a 17 pkt i 7 ast zaliczył Payton. Ponownie dobrze pokazał się Biyombo - 13 pkt, 17 zb, 3 blk. Dla zwycięzców 16 pkt miał Allen, a po 15 dołożyli Crabbe i LeVert.
Autor: jingles | Data dodania: 31.12.2017, 16:02
Ten sezon dla Orlando Magic to istna katastrofa. Po rozbudzonych nadziejach na początku wszystko się załamało, a kolejne kontuzje ciągną zespół na sam dół tabeli całej NBA. Dla Jeffa Weltmana to wymarzona sytuacja. Więcej...