Gordon 32,1
Vucevic 30,9
Fournier 29,9
Autor: jingles | Data dodania: 05.11.2018, 8:57
Po kilku słabych spotkaniach Orlando Magic w końcu zagrali dobry mecz i pokonali na wyjeździe San Antonio Spurs 117-110. Aaron Gordon zrehabilitował się za ostatni, beznadziejny mecz i zagrał jak lider - 26 pkt, 8 zb. Nasi ulubieńcy przeważali przez całe spotkanie, a w ostatniej odsłonie ich przewaga wynosiła już 26 pkt. W końcówce gospodarze nieco podgonili wynik jednak nie zdołali wyrwać zwycięstwa z rąk Magic. Poza Gordonem jeszcze pięciu graczy zdobyło ponad 10 pkt, najwięcej Augustin - 18 (7 ast) oraz Ross - 17. Double-double zaliczył Bamba 12 pkt, 11 zb, zaś Fournier dodał 17 pkt i 7 ast. Dla Ostróg 25 pkt i 7 zb zaliczył DeRozan.
Autor: jingles | Data dodania: 03.11.2018, 10:23
Po kolejnym fatalnym meczu w wykonaniu Magic dopisujemy kolejną porażkę na koncie. Tym razem w O-Town szans gospodarzom nie dali goście z LA wygrywając 120-95. Na domiar złego w drugiej kwarcie kostkę ponownie skręcił Isaac i nie wrócił już na parkiet. Bardzo słabo zagrał ten, który miał być liderem Orlando, Aaron Gordon - 4 pkt, 3 zb. Cała drużyna w pierwszej połowie nie trafiła nawet jednej trójki... Najlepiej dla Magic punktowali Vucevic - 22 pkt, 11 zb oraz Fournier - 19 pkt. Dla zwycięzców 28 pkt zdobył Lou Williams, a 21 pkt i 7 zb dodał Harris.
Autor: jingles | Data dodania: 02.11.2018, 20:46
Orlando Magic zaprezentowali stroje z serii City Edition, w których nasi ulubieńcy będą występować w tym sezonie. Są bardzo podobne do tych z zeszłego sezonu, nie mają jednak tyle "kosmiczności". Są czarne, na piersiach mają alternatywne logo, a kosmiczny akcent znajduje się na panelach bocznych w koszulkach i spodenkach. Stroje możecie obejrzeć TUTAJ.
Autor: jingles | Data dodania: 31.10.2018, 8:13
Sacramento Kings rozegrali w ciągu 2 dni 2 mecze na Florydzie i wyjeżdżają z tego stanu z 2 zwycięstwami. Minionej nocy Królowie pokonali Orlando Magic 107-99. Nasi ulubieńcy ponownie zagrali źle w ataku, trafiając poniżej 40% z gry i tylko nieco ponad 25% za 3. Gordon zaliczył 18 pkt i 10 zb, Vucevic dodał po 15 pkt i zb, a z ławki ponownie wyróżniał się Ross - 17 pkt. Mo Bamba pokazał się z dobrej strony notując po 7 pkt i zb oraz aż 5 blk. Magic mieli szansę by powalczyć w tym meczu, w połowie ostatniej kwarty przegrywali tylko 89-91. Wtedy jednak goście zaliczyli run 11-2 i było po meczu. Dla zwycięzców Buddy Hield zdobył 25 pkt i 11 zb, zaś Bjelica dodał 21 pkt i 8 zb.
Autor: jingles | Data dodania: 28.10.2018, 10:41
Drużyna Kozłów nie dała szans naszym ulubieńcom zwyciężając w Milwaukee 113-91. Było to jednostronne widowisko, w którym przewaga gospodarzy rosła z każda minutą. Magic oddali aż 101 rzutów z gry, trafiając jedynie 33... Dla porównania - skuteczność Bucks to 50%. Vucevic zanotował dla Orlando 16 pkt i 9 zb, Augustin dodał 11 pkt i 4 ast, a Fournier i Simmons po 10 pkt. Dwie trójki trafił Bamba. Dla Kozłów 21 pkt i 7 zb zanotował w 19 min "Greek Freak", a Middleton dodał 18 pkt i 7 zb. We wtorek Magic podejmę u siebie Kings.