Gordon 33,8
Fournier 31,5
Vucevic 31,4
Autor: jingles | Data dodania: 15.03.2019, 10:15
Magic nie pozostawili u siebie złudzeń gościom z Ohio i zrewanżowali się za niedawną porażkę na ich terenie wygrywając tym razem 120-91. Zwycięstwo Orlando ani przez chwilę nie było zagrożone, każdy z pierwszej piątki zdobył co najmniej 10 pkt, a najlepsi w tym aspekcie byli Gordon - 21 pkt, 6 zb oraz Augustin - 20 pkt, 7 ast. Z ławki brylowali Ross - 14 pkt oraz Birch - 13 pkt, 11 zb. Dla Cavs najlepiej zagrał Sexton - 23 pkt.
Autor: skrzatos | Data dodania: 15.03.2019, 0:26
Niestety ekipa Magic wraca na Florydę z porażkami w Memphis i w Waszyngtonie. Minionej nocy drużyna z O-Town przegrała 90:100 z osłabionymi brakiem Walla (nie zagra do końca sezonu) Wizards. Słaba skuteczność z gry, beznadziejna ławka i po raz kolejny źle rozegrane ostatnie 12 minut meczu sprawiły, że dopisaliśmy na koncie już 38. porażkę... Szanse na PlayOffs się oddalają, ale już zaraz mecz z Cavs i trzeba go po prostu wygrać, nic więcej! BE MAGIC!
Autor: jingles | Data dodania: 11.03.2019, 6:10
Na 3 minuty do końca meczu z Grizzlies nasi ulubieńcy prowadzili 95-88 i wydawało się, że spokojnie dowiozą wygraną. Stało się jednak inaczej, mecz zakończył się runem Memphis 17-2 i to gospodarze odnieśli zwycięstwo 105-97. Magic już w pierwszej połowie musieli gonić i odrabiać straty, gdy wydawało się, że już się to prawie udało - ponownie nastała stagnacja. W trzeciej kwarcie z boiska wyleciał Fournier, w samej końcówce również Clifford. Najlepiej punktował Vucevic - 26 pkt, 10 zb, a z ławki Ross - 15 pkt. Dla wygranych backcourt Conley-Bradley zaliczył odpowiednio 26 i 21 pkt.
Autor: skrzatos | Data dodania: 09.03.2019, 11:21
Nasi ulubieńcy stanęli na wysokości zadania i pokonali przyjezdnych z Teksasu 111:106. Świetnie spisał się nieobecny w mecz z Sixers, nasz najlepszy rezerwowy Terrence Ross - 22 pkt (6/11 za 3) w 28 minut. Z podstawowego składu trenera Clifforda wyróżniali się Vucevic (20 pkt, 13 zb) i Gordon (18 pkt, 6 zb, 3 ast, 3 blk) chociaż każdy z s5 zaliczył co najmniej 10 pkt. Niezła skuteczność z gry, celne trójki w połączeniu z wygranymi zbiórkami dały nam jakże potrzebne w tej fazie zwycięstwo. W nocy z niedzieli na poniedziałek czeka nas mecz w Memphis gdzie trzeba będzie również zagrać dobry mecz, by nie zaliczyć niepotrzebnej porażki.
Autor: jingles | Data dodania: 06.03.2019, 12:32
Kolejną mocną ekipą na drodze Orlando Magic byli minionej nocy Sixers, jednak tym razem nasi ulubieńcy musieli uznać wyższość rywali i przegrali 106-114. Mecz był zacięty do końca, jednak ostatnia minuta należała zdecydowanie do gospodarzy. Słabszy mecz tym razem zagrał Vucevic - 12 pkt (5/15 z gry), 12 zb, a najbardziej wyróżniali się w szeregach teamu z O-Town Fournier - 25 pkt i Gordon - 24 pkt, 9 zb. Killerem Magic po raz kolejny okazał się Redick - 26 pkt, 6/9 za 3. Teraz seria gier ze słabszymi rywalami, to ostatnia szansa na walkę o PO.