Fournier 32,8
Ross 31,2
Payton 29,4
Autor: jingles | Data dodania: 24.11.2015, 8:14
Mimo dobrej skuteczności i tylko 4 pkt straty w połowie spotkania, Magic ulegli wyraźnie w Ohio tamtejszym Cleveland Cavaliers. Do zwycięstwa gospodarzy poprowadzili Love i Smith, którzy trafili po 6 rzutów za 3, a podaniami obsługiwał ich świetnie LeBron James - 13 ast. Cała pierwsza piątka Orlando była na ogromnym minusie w statystyce +/-, rezerwowi ratowali sytuację, ale to nie wystarczyło na Cavs. Najlepiej punktującym Magikiem był Nicholson - 18 pkt, 8 zb. Obie drużyny zagrały na dobrej skuteczności zarówno za 2 jak i za 3, a o zwycięstwie zdecydowały rzuty zza łuku - 18 celnych w wykonaniu Cavs, 10 trafionych przez Magic.
Autor: jingles | Data dodania: 22.11.2015, 23:53
Miniony tydzień przyniósł tylko dwa spotkania Orlando Magic. Oba były do wygrania i oba nasi ulubieńcy powinni wygrać. Niestety stało się inaczej, gracze z O-Town zanotowali wynik 1-1 i wciąż są na minimalnym minusie jeśli chodzi o ogólny bilans. Więcej...
Autor: skrzatos | Data dodania: 22.11.2015, 10:53
Wielu kibiców zakładało, że Francuz będzie tylko zmienikiem Oladipo, ale trener Skiles od początku sezonu wystawia go w podstawowym składzie. Fournier gra bardzo równo i póki co jest najlepszym graczem Orlando walcząc o jak najlepszy kontrakt jaki przyjdzie mu podpisać w wakacje. Tylko czy zostanie w Orlando? Więcej...
Autor: skrzatos | Data dodania: 22.11.2015, 1:39
Niestety koszykarzom Orlando Magic nie udało się poprawić swojego bilansu, ponieważ przegrali w Amway Center z Sacramento Kings 91:97. Mecz nie stał na najwyższym poziomie, było dużo strat i fauli, ale to jednak nasi rywale częściej gościli na linii rzutów wolnych i rzadziej tracili piłkę. Magic zagrali jeden z najsłabszych meczy w sezonie i zasłużenie przegrali z drużyną DeMarcusa Cousinsa.
Autor: skrzatos | Data dodania: 19.11.2015, 4:54
Po emocjonującym pojedynku Magicy pokonali 104-101 Minnesotę Timberwolves. Bohaterem meczu był Evan Fournier, który celną trójką na kilka sekund przed końcem dogrywki ustalił wynik. Evan uzyskał 26 pkt z 17 rzutów w niespełna 43 minuty, a wspierał go Payton, który ustanowił swój rekord kariery (24 pkt). Kolejny mecz w sobotę z Kings.