Gordon 33,6
Fournier 31,5
Vucevic 31,4
Autor: jingles | Data dodania: 19.01.2019, 10:47
Magic mieli w starciu z Nets przed własną publicznością 21 pkt przewagi... Przegrali 115-117, a próbę doprowadzenia do dogrywki zmarnował Fournier. Team z O-Town przegrał w tym sezonie 11 spotkań, w których miał dwucyfrową przewagę. Na domiar złego urazu pleców nabawił się Gordon i nie jest pewne czy zagra w kolejnym spotkaniu. Aaron był najskuteczniejszym Magikiem - 23 pkt na świetnej skuteczności 9/13 (3/4 za 3). Solidnie zagrał Vuc - 16 pkt, 17 zb, a Augustin dodał 17 pkt. Dla gości 40 pkt i 7 zb zaliczył Russell.
Autor: skrzatos | Data dodania: 17.01.2019, 19:00
Po dwóch nieco zaskakujących zwycięstwach Orlando Magic przeciwko zdecydowanie mocniejszym rywalom przyszła kolej na porażkę. Minionej nocy nasi ulubieńcy musieli uznać wyższość rywali, którymi byli Detroit Pistons, w meczu przedłużonym o dodatkowe 5 minut gry. Każdy z graczy s5 zdobył dla Magic co najmniej 10 pkt (Vucevic 24, Fournier 18, Augustin 13, Gordon 12, Isaac 10), a z ławki 24 oczka dołożył Ross. Niestety ekipa z O-Town zbyt rzadko dostawała się na linię rzutów osobistych (tylko 13 prób), a to w połączeniu z oddanymi tablicami (37-47) mogło być główną przyczyną przegranej. Dla gospodarzy 30 pkt zanotował Griffin, który był zdecydowanym liderem swojego zespołu. Najbliższy mecz Orlando rozegra w nocy z piątku na sobotę przeciwko Brooklyn Nets w hali Amway Center.
Autor: jingles | Data dodania: 14.01.2019, 12:05
Co to był za weekend w wykonaniu Orlando Magic! Dwa zwycięstwa back-to-back u siebie z Bostonem i Houston, a to wszystko po trasie zakończonej bilansem 1-5. Minionej nocy Magic wyrwali w końcówce zwycięstwo Rakietom i pokonali ich 116-109. Harden miał 1-17 (!!!) za 3, a mimo to uzbierał 38 pkt i brakło mu 1 zb do TD. Dla Magic po 22 oczka zdobyli Gordon i Vucevic, 19 dodał Fournier, a 17 z ławki oczywiście Ross. Magic z bilansem 19-24 są pół meczu od ósmego miejsca. No dobra - zmiana planów, wzmacniamy się przed trade deadline i jednak walczymy o te playoffy ;-)
Autor: skrzatos | Data dodania: 13.01.2019, 12:52
Po ciężkiej i nieudanej trasie wyjazdowej koszykarze Orlando Magic wrócili do Amway Center na mecz z Bostonem i pozytywnie zaskoczyli swoich fanów. Większość meczu to goście byli na prowadzeniu, ale świetna czwarta kwarta wygrana przez "Magików" 33:26 pozwoliła cieszyć się z 11. zwycięstwa przed własną publicznością. Świetne spotkanie rozegrał Aaron Gordon, który uzyskał 28 punktów, miał 12 zbiórek i aż 13 razy był na linii rzutów wolnych (wszystkie celne!). Dobrze spisali się Vucevic (16 pkt, 13 zb) i Fournier (18 pkt, 5 ast), a bardzo dobre wsparcie z ławki dał Ross (25 pkt) oraz Birch (4 pkt, 10 zb), który robił wszystkie małe rzeczy, których nie pokazują statystyki. Dziś w nocy zmierzymy się z Houston Rockets.
Autor: jingles | Data dodania: 11.01.2019, 20:33
41 spotkań za nami, dokładnie połowa sezonu. Bilans lepszy o 5 zwycięstw w stosunku do poprzedniej kampanii. I w zasadzie nie wiadomo czy się z tego śmiać czy płakać... Więcej...