Fournier 32,0
Vucevic 29,6
Mimo że gwiazdą NBA jest od niedawna, jego styl gry dosłownie zrewolucjonizował koszykówkę. To głównie dzięki niemu Golden State Warriors z drużyny ogrywanej niemal przez wszystkich stali się najlepszym zespołem w lidze. 22 listopada do księgarni trafi książka Marcusa Thompsona II „Stephen Curry. Potrójne oblicze” opowiadająca o życiu i karierze lidera Wojowników. Rusza przedsprzedaż biografii pod naszym patronatem! Więcej...
Autor: jingles | Data dodania: 02.11.2017, 3:39
Magic przerwali passę 9 porażek z Memphis Grizzlies i wygrali na ich terenie po raz pierwszy od 2008 roku. Mecz był prawdziwym thrillerem, który zafundował kibicom Terrence Ross (15 pkt) tracąc piłkę 3-krotnie w ciągu ostatnich kilkudziesięciu sekund (w tym karygodny błąd podczas wprowadzania piłki z boku). Szczęśliwie dla gości rzuty Chalmersa i Brooksa nie znalazły drogi do kosza i to nasi ulubieńcy mogli unieść ręce w geście zwycięstwa. 22 pkt i 8 zb zanotował Fournier, 19/7 dołożył Gordon, świetny z ławki był też Isaac - 7 pkt, 3 blk. Dla Grizzlies niesamowite zawody zagrał Evans - 32 pkt z ławki. Teraz Magic wracają na 3 mecze do Orlando.
Autor: jingles | Data dodania: 31.10.2017, 3:26
To był trudny mecz, Pelicans postawili trudne warunki w Nowym Orleanie, a nie do zatrzymania był Anthony Davis (39 pkt, 10 zb). Magic zagrali jednak fantastyczną czwartą kwartę, szczególnie za sprawą Speightsa, który seryjnie trafiał za 3 (18 pkt, 6/10 za 3). Problemy z faulami mieli Gordon i Isaac, jednak mądre rotowanie składem przez Vogela sprawiło, że nasi ulubieńcy nie stracili kontroli i zdołali wywieźć zwycięstwo z Luizjany. Po 20 pkt zdobyli Fournier, Vucevic i Simmons, 17 oczek dorzucił też Gordon. Magic mają obecnie bilans 5-2!!!
Autor: jingles | Data dodania: 30.10.2017, 1:50
Po świetnym rozpoczęciu sezonu Magic zostali zastopowani w Charlotte gdzie miejscowi Hornets pokonali ich 120-113. Mecz od początku nie układał się po myśli drużyny z O-Town, gracze Magic mieli problemy ze skutecznością zaś gospodarze robili swoje i zbudowaną na początku przewagę dowieźli do końca. Ratować gości próbowali Simmons (27 pkt - rekord kariery) i Fournier (23 pkt), ale zabrakło wsparcia od Augustina, Biyombo i Hezonji, którzy zagrali najgorsze spotkania w sezonie. Dla zwycięzców 34 pkt i 10 ast zanotował Walker, dodatkowo cała pierwsza piątka Szerszeni miała dwucyfrową zdobycz punktową.
Autor: skrzatos | Data dodania: 28.10.2017, 23:58
Organizacja Orlando Magic istnieje od 1989 roku, w tej dotychczasowej 28-letniej historii nasza drużyna 14-krotnie gościła w PlayOffs. Rozgrywki 2017/18 dopiero wystartowały i nie ma co gdybać czy zdołamy awansować do najważniejszej części sezonu, ale dzisiaj przybliżę Wam jak wyglądały sezony, kiedy ta sztuka nam się udawała. Po dłuższej przerwie zapraszam na Sobotę Wspomnień ze skrzatosem. Więcej...