Gordon 34,0
Fournier 32,4
Vucevic 29,9
Autor: jingles | Data dodania: 24.12.2017, 10:12
Tylko 5 minut zdołał zagrać Nikola Vucevic w meczu przeciwko Washington Wizards, po czym musiał opuścić parkiet ze złamanym palcem w lewej ręce (6-8 tygodni poza grą). Magic ponownie nie mieli nic do powiedzenia w tym spotkaniu i przegrali 103-130. Nie pomogło 30 pkt i 10 ast Paytona czy 16 pkt Hezonji. Dla zwycięzców aż 7 graczy zanotowało dwucyfrowe zdobycze punktowe.
Autor: jingles | Data dodania: 23.12.2017, 12:04
Już siódmą porażkę z rzędu ponieśli gracze Orlando Magic w starciu z New Orleans Pelicans. Na nic zdały się zmiany w pierwszej piątce, w której wystąpili w tym meczu Speights i Augustin. Magic nie prowadzili w tym spotkaniu ani razu, co więcej - ich ostatnie prowadzenie w jakimkolwiek meczu miało miejsce 15 grudnia. Gości do zwycięstwa poprowadził tercet Davis, Cousins, Holiday - każdy co najmniej 20 oczek. Dla Orlando Simmons i Vuc zdobyli odpowiednio 22 i 21 pkt.
Autor: jingles | Data dodania: 21.12.2017, 12:13
Magic nawet nie podjęli walki w meczu przeciwko Bulls w United Center. Goście od początku odstawali od rywala i w połowie spotkania mieli 11 oczek straty. Byki dobiły naszych ulubieńców w trzeciej kwarcie zakończonej wynikiem 31-18, cały mecz gospodarze wygrali 112-94. Magic, którzy na początku sezonu byli najlepiej trafiającą za 3 drużyną w lidze, w meczu z Bulls trafili 5 z 27 trójek... Na domiar złego Isaac ponownie kontuzjował prawą kostkę, która wcześniej wyłączyła go z gry na 17 spotkań. Vucevic zdobył 18 pkt i 10 zb, Payton dodał 14 pkt i 8 ast, a z ławki 14 oczek dorzucił Augustin. Dla zwycięzców 6 graczy miało dwucyfrową ilość pkt.
Autor: jingles | Data dodania: 20.12.2017, 15:45
Magic po fantastycznym początku i rozbudzonych nadziejach wylali swoim kibicom kubeł zimnej wody na głowy. Powodów kolejnego roku miernoty zespołu jest kilka, ale jeden z nich jest moim zdaniem kluczowy. Więcej...
Autor: skrzatos | Data dodania: 18.12.2017, 0:50
Niestety to nie była udana niedziela dla koszykarzy Orlando Magic. Ekipa z O-Town praktycznie cały mecz musiała odrabiać straty do gospodarzy, w pewnej części ostatniej kwarty przewaga drużyny Pistons wynosiła aż 24 punkty, ale run 19-0 pozwolił nam mieć odrobinę nadziei, że może uda się wyrwać zwycięstwo w tym spotkaniu. Niestety tak się nie stało, "Tłoki" ostatecznie okazały się lepsze 114:110, dla Magików najwięcej punktów zdobył... Mario Hezonja! Trafił on 10 z 18 rzutów z gry (8/12 za 3), dodając do tego 6 zbiórek i 3 przechwyty. Vooch zaliczył 24 pkt i 14 zb, a Simmons 23 pkt, 6 zb i 7 ast. Rywale trafili aż 17 trójek (wyrównany rekord klubu), a najwięcej punktów dla graczy Stana Van Gundy'ego zdobył Bullock - 20 pkt (4/6 za 3), 5 zb. Kolejny mecz zagramy w nocy z środy na w czwartek z będącymi w dobrej formie Bulls.