Vucevic 27,7
Gordon 27,5
Fournier 24,8
Autor: jingles | Data dodania: 22.11.2017, 19:09
W dniu dzisiejszym ma miejsce premiera książki "Stephen Curry. Potrójne oblicze". Zapraszam do mojej recenzji tej pozycji i zachęcam do przeczytania i posiadania na półce dla potomnych. Więcej...
Autor: jingles | Data dodania: 21.11.2017, 8:08
To już piąta porażka z rzędu Orlando Magic. Tym razem nasi ulubieńcy ulegli u siebie 97 - 105 Indianie Pacers prowadzonej przez Victora Oladipo (29 pkt, 9 zb, 7 prz, 5 ast). decydująca okazała się trzecia kwarta, którą Magic przegrali różnicą 11 oczek. Nie pomogły też 22 straty i pudłowane osobiste (14/23 z linii). Najlepiej dla Orlando punktował Vucevic - 25 pkt, 13 zb, Fournier dołożył 16 pkt zaś Gordon - 13 pkt i 12 zb. Przed naszymi ulubieńcami kolejna trudna trasa wyjazdowa.
Autor: skrzatos | Data dodania: 19.11.2017, 10:31
Nasi ulubieńcy doznali upokarzającej porażki z Utah Jazz 85:125! Nie ma nic na usprawiedliwienie graczy trenera Franka Vogela, ponieważ mieli 2 dni odpoczynku po swoim road tripie, a na dodatek to goście grali będąc w back-to-backu. 8/29 za trzy, tylko 65% z osobistych, oddane tablice i 16 strat - nie da się wygrać meczu grając aż tak źle. Już teraz nasz bilans wygląda średnio (8-8), ale miejmy nadzieję, że Magicy szybko się pozbierają i odnajdą rytm z pierwszych meczu tego sezonu regularnego, bo tak dalej grać nie mogą zwłaszcza przed własną publicznością, która zapełniła Amway Center po brzegi.
Autor: jingles | Data dodania: 16.11.2017, 6:31
Trasa po zachodnim wybrzeżu zakończyła się pechowo dla Orlando Magic, którzy po świetnej pierwszej kwarcie w meczu przeciwko Portland (33-24) zakończyli drugą odsłonę pozwalając gospodarzom na run 17-0, pudłując w tym okresie 7 rzutów z gry i notując 7 strat. Druga połowa była wyrównana, ale w końcówce szczęśliwe trafienia za 3 McColluma przechyliły szalę zwycięstwa na korzyść gospodarzy. Cała pierwsza piątka Magic była na miniusie w statystyce +/-, cała ławka zaś była na plusie... Najlepiej punktował Fournier (22) oraz Simmons (16). Dla gości duet Lillard/McCollum rzucił łącznie 50 oczek, a z ławki 5/5 za 3 i 19 pkt padło zasługą... Shabazza Napiera.
Autor: jingles | Data dodania: 14.11.2017, 9:38
Magic dzielnie stawiali czoła mistrzom NBA przez całą pierwszą połowę, jednak po zmianie stron Durant i spółka (bez kontuzjowanego Curry'ego) odskoczyli na kilkanaście punktów i nie oddali zwycięstwa do końca. KD miał 21 pkt, 8 zb i 7 ast, 20 oczek dołożył Green. Dla gości z Florydy 20 pkt zaliczył Vucevic, 16 dodał Fournier, a z ławki 13 oczek dorzucił Simmons. W środę Magic kończą wyjazdową trasę meczem w Portland.