Gordon 33,8
Fournier 31,5
Vucevic 31,4
Autor: skrzatos | Data dodania: 12.11.2017, 6:41
Niestety drugie spotkanie podczas wyjazdowego tripu Orlando po Zachodzie NBA zakończyło się rozczarowującą porażką w Pepsi Center z Denver Nuggets 107:125. Nasi ulubieńcy już do przerwy przegrywali wysoką, bo aż 23-punktową różnicą (47:70) i w drugich 24 minutach nie byli w stanie powalczyć o korzystny rezultat. 53 % z gry, 12/23 zza łuku, 14 zbiórek więcej - to statystyki gospodarzy, którzy nie mieli prawa przegrać tego meczu grając tak dobrze (albo Magic nie mieli prawa wygrać grając tak źle). Przed nami ciężki mecz z Golden State w nocy poniedziałku na wtorek, a później na koniec trasy zagramy w Portland. Miejmy nadzieję, że uda się wygrać chociaż jedno spotkanie.
Autor: skrzatos | Data dodania: 11.11.2017, 5:36
Koszykarze Orlando odnieśli czwarte wyjazdowe zwycięstwo w tym sezonie, dzisiejszej nocy pokonali Phoenix Suns 128:112. Pierwsza połowa była wyrównana (64:63), ale świetna trzecia kwarta (33:20 dla Magic) przesądziła o zwycięstwie gości. Bardzo dobre zawody rozegrał Gordon, który zaliczył 22 pkt na świetnej skuteczności 7/9 z gry, dodając do tego 7 zbiórek i 3 asysty. W końcu przełamał się Ross - zdobywca 17 pkt trafił 4 z 5 rzutów za 3 i na dodatek bardzo dobrze spisywał się w obronie kryjąc Devina Bookera (3/10 z gry, 10 pkt). Magicy oddali w tym meczu aż 43 rzuty osobiste, choć ze skutecznością nie było najlepiej (67%), ale na szczęście siedziały trójki (13/28). Teraz szybciutko udajemy się do Denver na mecz z Nuggets.
Autor: skrzatos | Data dodania: 10.11.2017, 17:41
Dziś mamy dla Was coś innego, wraz z jinglesem w przeciągu paru dni wymieniliśmy kilka maili odnośnie gry Magic, byłych i obecnych zawodników Orlando oraz tego jak to wszystko może toczyć się dalej. Więcej...
Autor: jingles | Data dodania: 09.11.2017, 8:48
Nowojorscy Knicks przyjechali do Orlando bez Porzingisa w składzie, który zmaga się z urazami kostki i łokcia, co nieco ułatwiło zadanie naszym ulubieńcom, którzy wygrali 112-99. Do składu powrócił Payton, który opuścił ostatnie 8 spotkań. Elfrid zanotował 11 pkt i 11 ast świetnie dyrygując atakiem Magic. Vucevic, Fournier i Gordon zdobyli ponad 20 pkt przewodząc atakowi gospodarzy, a z ławki jak zwykle świetne wsparcie i energię dał Simmons - 16 pkt. Dla Knicks 26 pkt i 11 zb miał Hardaway. Teraz gracze z O-Town zaczynają 4-meczową trasę po zachodzie.
Autor: jingles | Data dodania: 06.11.2017, 8:07
Po raz pierwszy w tym sezonie Magic zaliczyli serię porażek, a tym razem lepsi od nich okazali się Celtowie (88-104). Ekipa z Bostonu od początku nadawała tempo grze, a wypracowanej w drugiej kwarcie przewagi nie oddali już do końca. Magic ponownie mieli wielkie problemy ze skutecznością (36% z gry, 21% za 3), a najlepiej wśród gospodarzy wypadł Gordon - 18 pkt, 12 zb. Simmons dorzucił 14 pkt, a Vucevic był bliski triple-double - 13 pkt, 10 zb, 7 ast. Dla Bostonu cała pierwsza piątka zaliczyła równy występ na ponad 10 pkt, a z ławki wszechstronnie zagrał Smart.