Gordon 33,0
Fournier 32,0
Vucevic 29,6
Autor: skrzatos | Data dodania: 19.10.2017, 3:49
Pierwszy mecz sezonu 2017/18 przyniósł nam wiele radości, ponieważ koszykarze z O-Town pokonali rywali zza miedzy - Miami Heat 116:109. Każdy z podstawowego składu zaliczył minimum 10 pkt, a najbardziej wyróżnili się Fournier (23 pkt, 9/17 z gry) oraz Vucevic, który zanotował double-double w postaci 19 pkt i 13 zb. Kłopoty ze skutecznością miał Gordon (4/13 z gry), ale pomimo tego pokazał dużą chęć walki i zaangażowanie (jak cały zespół). Swoje zrobił też Ross (15 pkt z 11 rzutów) i Payton (13 pkt, 9 ast), który w drugiej połowie zagrał zdecydowanie lepiej niż przez pierwsze 24 minuty. Magic dostawali się na linię rzutów osobistych dosyć często i na dodatek byli tam bardzo skuteczni - 22/29. Nasi rezerwowi zagrali na poziomie (szczególnie Biyombo i Simmons), co jest kolejnym powodem do zadowolenia. W ekipie gości najlepiej spisał się Whiteside - 26 pkt (1/1 za 3), 22 zb, ale to było za mało na bardzo dobrze dysponowanych Magików! Najbliższy mecz z piątku na sobotę zagramy przeciwko Nets.
Autor: jingles | Data dodania: 17.10.2017, 22:33
Po wielkim rozczarowaniu jakim był dla Orlando Magic sezon 2016/17, drużyna z O-Town wkracza z nowymi oczekiwaniami w nowe realia. Zmieniony management, nowi gracze, silniejsza ławka, lider (?) Gordon - czy to przyniesie w końcu przełamanie? Więcej...
Autor: jingles | Data dodania: 14.10.2017, 10:41
Na zakończenie preseason do Orlando przyjechała ekipa Cavs bez LeBrona Jamesa w składzie. Mimo braku swego lidera goście, prowadzeni tym razem przez Calderona (18 pkt) pokonali naszych ulubieńców 113-106. W Magic ponownie brylował Gordon - zdobywca 21 pkt i 7 zb. Dzielnie wspierała go cała pierwsza piątka (każdy co najmniej 11 pkt), a z ławki 8 pkt i 9 zb dorzucił Biyombo. Gracze z O-Town kończą preseason z bilansem 3-3.
Autor: Szalan13 | Data dodania: 12.10.2017, 20:49
Już za 6 dni rozpocznie się dla nas mordercza wyprawa w nowy sezon NBA. Tego lata zarówno zawodnicy, sztab szkoleniowy jak i zarząd, stanowczo unikają jasnych deklaracji i wytyczania wygórowanych celów dla ekipy. Mimo tego każdy kibic w głębi serca chcę widzieć naszą drużynę w Playoffach, a od tego czy awansujemy do nich w tym roku zależeć będzie najbliższa przyszłość naszego klubu. Więcej...
Autor: jingles | Data dodania: 11.10.2017, 9:35
W swym pierwszym meczu przeciwko dawnym kolegom z San Antonio, Jonathon Simmons odniósł podwójny sukces - jego drużyna wygrała 103-98, a on sam zaliczył świetne zawody zdobywając 20 pkt i 11 ast. Magic kropkę nad "i" postawili dopiero w ostatniej kwarcie wygranej 26-13. Liderem Orlando był Gordon, który zagrał świetny mecz i zanotował 27 pkt i 11 zb. Zaskakujący występ zaliczył też Biyombo, który wykorzystał nieobecność Vucevica i Speightsa i w 31 minut na parkiecie zdobył 18 pkt i 5 zb. Z ławki 11 oczek dorzucił Iwundu. Aldridge i Murray przewodzili w szeregach gospodarzy, notując odpowiednio 16 i 15 pkt.