Gordon 31,5
Vucevic 29,5
ranking bukmacherów
Autor: skrzatos | Data dodania: 15.11.2014, 3:30
Koszykarze Orlando Magic odnieśli czwarte zwycięstwo w sezonie 2014/15. Po kiepskim początku nasi ulubieńcy odrobili straty do gości i po przerwie kontrolowali przebieg spotkania. Najlepiej punktującym i zbierającym graczem ekipy z O-Town był Tobias Harris - 26 pkt i 10 zb, ale nasze oczy zwrócone były na Oladipo, dla którego był to pierwszy mecz sezonu. Victor trafił tylko 3 z 10 rzutów, ale wykorzystał 6 z 8 osobistych, co dało mu ogółem 13 pkt. Nie był to idealny występ młodego obrońcy, ale jego wejście odmieniło ten mecz i zachęciło "Magików" do walki na 100%. Welcome back Orlandipo.
Autor: jingles | Data dodania: 13.11.2014, 4:20
Magic po raz kolejny przetestowali nasze nerwy i po emocjach do końca wygrali z Knicks na ich terenie 97-95. Gospodarze mieli rzut na zwycięstwo, ale spudłował go J.R. Smith. Ojcem zwycięstwa Orlando był Fournier, który zdobył 28 pkt i trafiał ważne osobiste w końcówce (choć gdyby trafił jeden więcej emocji byłoby mniej). Kolejne double-double zanotował też Vucevic (20 pkt, 13 zb). To trzecia wygrana Magic w sezonie, szansa na kolejną już w piątek, do Orlando przyjadą wtedy Bucks.
Autor: skrzatos | Data dodania: 12.11.2014, 4:04
Po dzisiejszym meczu Magic mamy prawo być rozgoryczeni. Zawodnicy trenera Vaughna przez trzy kwarty grali mądrą i skuteczną koszykówkę, ale początek decydującej odsłony i run 11-0 w wykonaniu gospodarzy sprawił, że nasza pewność siebie została zachwiana. "Dinozaury" poszły za ciosem i po zaciętej końcówce wygrały 104:100. Nie można powiedzieć, że zagraliśmy złe spotkanie, ale zdecydowanie zabrakło "kropki na i", wyjściowa piątka spisała się przyzwoicie, nie popełniliśmy aż tylu strat, co w poprzednich spotkaniach, ale nie dostaliśmy wsparcia od ławki rezerwowych i to jest chyba główna przyczyna porażki.
Autor: ademek | Data dodania: 09.11.2014, 23:47
Po wygranej pierwszej połowie i lekko przegranej trzeciej kwarcie, koszykarze Orlando Magic nie byli w stanie dotrzymać kroku miejscowym Sieciom i ulegli im 96 do 104. Na wyróżnienie w naszej drużynie zasłużyli Nik Vucević (27 pkt, 12 zb) i Evan Fournier (19 pkt, 5 ast). To piąta porażka drużyny z O-Town w tym sezonie, którzy po dzisiejszym meczu notują bilans 2-5.
Autor: Żuku | Data dodania: 09.11.2014, 11:21
Po czterech kolejnych porażkach kibice Magic wreszcie mogą cieszyć się z pierwszych sukcesów. W minionym tygodniu zespół Jacque'a Vaughna rozegrał trzy mecze odnosząc przy tym dwa zwycięstwa. Choć nie były to przekonujące wygrane, wydaje się, że nasi ulubieńcy zaczynają iść w dobrym kierunku. Więcej...