IX Zlot Fanów Orlando Magic odbędzie się w dniach 13-15 lipca 2018 w Warszawie. Zapraszamy!

Autor: jingles | Data dodania: 04.02.2018, 10:30
Starcie z Wizards było przez większość jego trwania meczem do jednego kosza. Magic co prawda wyszli nawet na minimalne prowadzenie w połowie drugiej kwarty, ale goście ze stolicy szybko odskoczyli budując przewagę, której nie oddali już do końca. Cała pierwsza piątka Orlando była na solidnym minusie w statystyce +/-, a zdecydowanie najlepszym graczem w tej kwestii wśród gospodarzy był... Khem Birch (+13, 4 pkt, 8 zb). Po 15 pkt zdobyli Simmons i Hezonja, ponownie nie zagrał Gordon, a kolejny raz solidnie pokazał się Mack - 11 pkt, 7 zb. Dla Wizards career-high zaliczył Satoransky - 19 pkt, double-double miał Gortat - 10 pkt, 11 zb, a najlepiej punktował Porter - 20.
Autor: skrzatos | Data dodania: 01.02.2018, 5:31
Po porażce w Houston nasi ulubieńcy w back-to-backu podejmowali na własnym parkiecie ekipę Los Angeles Lakers. Tym razem nieobecnego Gordona w wyjściowym składzie zastąpił Speights i był najlepszym graczem gospodarzy (21 pkt, 3/6 za 3, +/- +22 w 23 minuty, ale pochwalić należy cały wyjściowy skład, który zagrał solidne zawody. Z ławki największym wsparciem był Mario Hezonja (14 pkt, 4 zb, 3 ast), Magicy wyciągnęli wnioski z wczorajszej porażki i dzisiaj dostawali się częściej na linię (21/29), a poza tym trafiali o wiele lepiej zza łuku (Lakers 4/20, Magic 18/32). Najbliższy mecz zagramy z soboty na niedzielę przeciwko Wizards.
Autor: skrzatos | Data dodania: 31.01.2018, 5:24
Koszykarze z O-Town nie byli w stanie znaleźć sposobu na Jamesa Hardena (60 pkt, 10 zb, 11 ast), który poprowadził gospodarzy do zwycięstwa. Były gracz OKC uzbierał więcej punktów niż cała starting 5 Magic łącznie... Głównej przyczyny porażki można doszukiwać się w rzutach wolnych, których Magic oddali tylko 10, a Rockets aż 28 (sam Harden miał 18 prób). Mario Hezonja zastąpił nieobecnego Gordona i Chorwat był najlepszym zawodnikiem gości w tym meczu (17 pkt, 7/12 z gry), a z ławki dobre wsparcie dał Speights (6/11 z gry, 17 pkt, 4/8 za 3). Magicy od razu udają się do Orlando ponieważ już dziś w nocy czeka ich mecz z LA Lakers.
Autor: Szalan13 | Data dodania: 28.01.2018, 9:23
Po zdominowaniu przez Magików pierwszej połowy spotkania, która zakończyła się wynikiem 70-53, nasi ulubieńcy ostatecznie ulegli gospodarzom 112-114. W ekipie Magic dobre spotkanie rozegrali Gordon i Fournier - odpowiednio 22 i 21 punktów, a z ławki po raz kolejny dobre wsparcie dał Khem Birch - 11 pkt, 5 zb. W ekipie gospodarzy wyróżniali się Victor Oladipo, Thaddeus Young i Lance Stephenson. Kolejnym przystankiem Magików będzie Houston, gdzie ekipa Franka Vogela podejmie tamtejszych Rockets.
Autor: skrzatos | Data dodania: 24.01.2018, 16:22
Po nieoczekiwanym zwycięstwie w Bostonie przyszedł czas na porażkę przed własną publicznością przeciwko "Królom" z Sacramento. Dla naszych ulubieńców była to już 13. porażka w Amway Center i z ogólnym bilansem 14-33 jesteśmy razem z Kings i Atlantą najsłabszymi drużynami w lidze NBA. Aż 34 punkty dla przyjezdnych z ławki zdobył Garrett Temple, który w 40 min dołożył jeszcze 5 asyst. Dobre zawody rozegrał również Cauley-Stein (21 pkt, 9 zb), a wśród gospodarzy nieźle spisał się Fournier (7/17 z gry, tylko 2/10 za 3), który zanotował 22 pkt, a po raz na słabej skuteczności zagrał Gordon - 16 pkt z 17 rzutów. Dobre zawody rozegrał Elfrid Payton - 21 pkt, 7 zb, 7 ast, ale to nie przełożyło się na wynik końcowy drużyny...