Ross 31,2
Payton 29,4
ranking bukmacherów
Autor: skrzatos | Data dodania: 29.10.2015, 2:50
Niestety nasi ulubieńcy nie rozpoczną sezonu od zwycięstwa. Po walce do końca i ogromnych emocjach przegraliśmy z drużyną Washington Wizards 87:88. Ciężko wyróżnić jednego zawodnika, który był najlepszy na parkiecie, ponieważ Magic grali zespołowo i każdy z graczy zostawił serce na parkiecie. Trafiliśmy tylko 37 ze 100 oddanych rzutów, popełniliśmy aż 22 faule, a co najgorsze na kilkadziesiąt sekund do końcowej syreny byliśmy na prowadzeniu. Takie porażki bolą, ale miejmy nadzieję, że wyciągniemy z niej wnioski na przyszłość.
Autor: Szalan13 | Data dodania: 27.10.2015, 17:06
Jak wielka może być miłość do NBA? Do jakich poświęceń skłania ona swoich fanów i jaką radość może wyzwolić w człowieku? W jaki sposób kibice mogą być bliżej swoich idoli, albo mieć ich cząstkę tylko dla siebie? Przedstawiamy Wam niesamowitą kolekcję kart naszego kolegi Woynara, który jak nikt inny może czuć obecność naszych ulubieńców wokół siebie, bez ruszania się z domu. Więcej...
Autor: Szalan13 | Data dodania: 25.10.2015, 9:04
Rozgrywki przedsezonowe jak co roku dały nam przedsmak emocji, które czekają na nas w nadchodzącym sezonie NBA. Magicy rozegrali bardzo dobre osiem spotkań z czego sześć wygrali. W dwóch przypadkach o zwycięstwie decydowała dogrywka i w obu sytuacjach lepsi okazali się być gracze z Orlando. Fakt ten napawa nas optymizmem i sprawia, że coraz niecierpliwiej oczekujemy nadejścia sezonu. Więcej...
Autor: skrzatos | Data dodania: 24.10.2015, 13:44
To już koniec Pre-Season! W ostatnim meczu Magicy pokonali Memphis, których trener dał odpocząć swoim gwiazdom. Randolph, Gasol, Lee, Conley i Allen spędzili cały mecz na ławce rezerwowych, przyglądając się z boku jak radzą sobie ich koledzy. Mecz nie stał na wysokim poziomie, tylko dwóch graczy z s5 Magic zdobyło ponad 10 pkt (Harris - 18, Vucevic - 10). Dobrze natomiast z ławki zagrał Nicholson, który w 20 min miał 14 pkt i 6 zb, a Napier w 26 minut uzykał 15 pkt i rozdał 8 ast. Kończymy Pre-Season z bilansem 6-2 i już teraz czekamy na pierwszy mecz Regular Season 2015/16!!!!
Autor: jingles | Data dodania: 22.10.2015, 7:56
Po raz drugi w tegorocznym preseason do rozstrzygnięcia meczu w Amway Center potrzebna była dogrywka i po raz drugi lepsi w niej okazali się gospodarze. Magic pokonali 110-107 Pelicans prowadzonych przez Davisa (33 pkt, 16 zb, 5 blk), któremu dzielnie czoła stawiał Vucevic (24 pkt, 14 zb). Środkowy Orlando mógł dać zwycięstwo naszym ulubieńcom bez konieczności grania dodatkowych 5 minut, jednak w końcówce trafił tylko 2 z 4 osobistych. Świetnie z ławki zagrał Hezonja (19 pkt, 4/6 za 3).