Gordon 33,8
Fournier 31,5
Vucevic 31,4
Autor: jingles | Data dodania: 25.04.2019, 22:27
Mam niezwykłą przyjemność ogłosić, że X Zlot Fanów Orlando Magic odbędzie się w dniach 12-14 lipca 2019 w Bydgoszczy. Ponieważ jest to jubileuszowe, dziesiąte już nasze spotkanie, postanowiliśmy już rok temu w Warszawie wybrać na miejsce tegorocznego zlotu właśnie Bydgoszcz - miasto gdzie to wszystko się rozpoczęło.

Szczegóły dotyczące noclegu, ceny i zapisów pojawią się niebawem, jednak już teraz możecie rezerwować sobie czas na te lipcowe dni by w gronie zakręconych na punkcie Magii ludzi móc raz jeszcze cieszyć się dobrym sezonem i analizować pierwsze dwa tygodnie free agency, jak to zwykle bywa na zlotach. BE MAGIC!!!

PS. Niebawem pojawi się również wydarzenie na naszym facebooku - obserwujcie!
Autor: jingles | Data dodania: 24.04.2019, 10:51
Mecz nr 5 okazał się ostatnim w tej serii. Raptors na własnym terenie po raz kolejny okazali się zdecydowanie lepsi od Magic wygrywając 115-96 i dominując przez całe spotkanie. Najlepiej dla Orlando punktował Augustin - 15 pkt, a z ławki po 12 oczek dołożyli Ross i Iwundu. Na słowa uznania zasługuje też Birch, który spędził na boisku aż 30 minut i zanotował 9 pkt, 11 zb i 4 blk. Dla zwycięzców, bez niespodzianek, najlepiej zagrali Leonard i Siakam - odpowiednio 27 i 24 pkt.

To był udany sezon dla naszych ulubieńców. Na podsumowania przyjdzie jeszcze czas, a teraz chwila oddechu i offseasonowa praca managementu. Dzięki Magicy, jesteśmy z Was dumni!!!
Autor: skrzatos | Data dodania: 22.04.2019, 3:36
Tym razem koszykarze Orlando Magic lepiej rozpoczęli mecz z Toronto, ale niestety z biegiem czasu było gorzej. W drugiej kwarcie goście prowadzeni przez Leonarda odskoczyli Magikom na kilkanaście punktów i do przerwy mieli bezpieczną przewagę (58:42). Po zmianie stron ekipa z O-Town dzięki dobrej grze mającego problemy z faulami Gorodona zdołała co prawda zmniejszyć straty (65:75), ale na więcej nie pozwolili rozstawieni z drugim seedem Raptors. To wszystko na co było nas stać i po kilku minutach ostatniej odsłony było po meczu. 42% z gry, tylko 7 celnych trójek oraz brak pomocy z ławki rezerwowych to zdecydowanie za mało by wygrać z Raptors. Na pochwałę zasługuje wcześniej wspomniany Gordon (25 pkt, 7 zb, 5 ast), który nie za bardzo miał wsparcie u kolegów z drużyny (Vooch - 11 pkt, 5/14 z gry, Isaac - 0 pkt, Augustin - 8 pkt, Fournier 19 pkt, ale 2/8 za 3 i 4 straty). Dla rywali świetne zawody rozegrał Leonard - 34 pkt (12/20 z gry) i 6 zb. Mecz nr 5 zagramy w nocy z wtorku na środę o godzinie 1:00 w Toronto. Be Magic!
Autor: skrzatos | Data dodania: 21.04.2019, 17:38
Redakcja OrlandoMagic.pl życzy Wam, drodzy użytkownicy radosnych Świąt Wielkanocnych, dużo uśmiechu, pogody ducha oraz żebyście spędzili ten czas w rodzinnym gronie. Oczywiście wszyscy dobrze wiemy, że jedno życzenie mamy wspólne, ale nie mogę go napisać, bo się nie spełni także niech się każdy póki co domyśla. Ten sezon i tak już jest wyjątkowy i wygrany przez drużynę z O-Town, a prezent od zajączka rozpakowaliśmy po 82. meczu Regular Season. Jeszcze raz Wesołych Świąt Magiczna Rodzino!!!! BE MAGIC!!!
Autor: skrzatos | Data dodania: 20.04.2019, 11:18
Niestety nasi ulubieńcy przegrali w Amway Center z "Dinozaurami" i stan rywalizacji w pierwszej rundzie PlayOffs wynosi 2-1 dla Toronto. Początek meczu ponownie należał do gości, Vucević i Fournier nie istnieli w ogóle, a atak ciągnęli Isaac i Ross. Dopiero w trzeciej kwarcie kiedy Gasol złapał 4. faul nieco odetchnął Vucević i zdobywając 14 kolejnych punktów dla gospodarzy dał drugi oddech gospodarzom. Niestety na stracie ostatniej odsłony na 17 punktów (69:86) odskoczyli Raptors i wiedzieliśmy, że ciężko będzie wrócić do tego meczu. W ostatniej minucie dzięki świetnej grze Rossa (8 kolejnych punktów) na nieco ponad 40 sekund przegrywaliśmy już tylko 93:96, ale nie byliśmy w stanie nic więcej zrobić i po bardzo emocjonującym meczu niestety przegraliśmy 93:98... Nie tracimy wiary, kolejny mecz już w nocy z niedzieli na poniedziałek o 1 w nocy! GO MAGIC!!!