Vucevic 29,9
Autor: skrzatos | Data dodania: 08.02.2018, 21:17
Tuż przed godziną 21 naszego czasu dostaliśmy informację, że Elfrid Payton nie będzie dłużej reprezentował Orlando Magic. Jego nowym klubem jest Phoenix Suns, a ekipa z Florydy w zamian za Elfrida otrzyma wybór w drugiej rundzie najbliższego Draftu. Więcej...
Autor: Szalan13 | Data dodania: 08.02.2018, 11:29

Przed nami tegoroczny trade deadline. Dla naszego nowego zarządu jest to pierwsza okazja do sprawdzenia swoich sił na rynku wymian. Jakie opcje mają nasi menadżerowie i w jakim kierunku powinni pójść? Kto z naszego składu powinien pakować walizki, a kto może spać spokojnie? Zapraszam na garść przemyśleń w dzisiejszym felietonie. Więcej...
Autor: skrzatos | Data dodania: 07.02.2018, 5:27
Drużyna Orlando Magic była w stanie odrobić 21-punktową stratę i pokonać faworytów z Cleveland 116:98. Gwiazdą wieczoru został Simmons, który uzyskał 34 punkty (12/17 z gry) z czego aż 29 notując w drugiej połowie. Gracze z O-Town wygrali drugą połowę 65-31, a na dodatek pozwolili gościom zdobyć w decydującej odsłonie tylko 9 pkt! Wygraliśmy zbiórki (50-35), mieliśmy więcej asyst (27-19) i pomimo nieskuteczności zza łuku (6/22) udało nam się ten mecz wygrać. Kolejne spotkanie zagramy w nocy z czwartku na piątek kiedy to również u siebie podejmiemy Atlantę Hawks.
Autor: skrzatos | Data dodania: 06.02.2018, 5:20
Nasi ulubieńcy prawie roztrwonili 16-punktowe prowadzenie, ale na szczęście udało im się przetrwać i pokonać rywali zza miedzy 111:109. Najlepiej punktującym graczem gości był Mario Hezonja, który w 32 minuty uzyskał 20 pkt, 5 zb i 3 ast, a z ławki dobre wsparcie dali Speights (12 pkt, 5 zb) oraz Augustin (16 pkt, 3 ast). Mimo wyraźnie przegranych zbiórek (39:53) Magikom udało się wygrać, a kluczem do tego była skuteczność za 3 (13/30, Heat tylko 3/23). Kolejny mecz już dzisiaj w nocy, kiedy to w Amway Center zmierzymy się z będącymi w kryzysie Cavs.
Autor: jingles | Data dodania: 04.02.2018, 10:30
Starcie z Wizards było przez większość jego trwania meczem do jednego kosza. Magic co prawda wyszli nawet na minimalne prowadzenie w połowie drugiej kwarty, ale goście ze stolicy szybko odskoczyli budując przewagę, której nie oddali już do końca. Cała pierwsza piątka Orlando była na solidnym minusie w statystyce +/-, a zdecydowanie najlepszym graczem w tej kwestii wśród gospodarzy był... Khem Birch (+13, 4 pkt, 8 zb). Po 15 pkt zdobyli Simmons i Hezonja, ponownie nie zagrał Gordon, a kolejny raz solidnie pokazał się Mack - 11 pkt, 7 zb. Dla Wizards career-high zaliczył Satoransky - 19 pkt, double-double miał Gortat - 10 pkt, 11 zb, a najlepiej punktował Porter - 20.