Gordon 31,7
Vucevic 30,5
ranking bukmacherów
Autor: jingles | Data dodania: 24.12.2014, 13:06
Ho ho ho Magiczni Kibice!!! Życzymy Wam Magicznych Świąt Bożego Narodzenia! Wypocznijcie, nie objadajcie się (chyba, że lubicie ;-)), spędźcie ten czas tak jak sobie tego życzycie i przede wszystkim niech te Święta będą dla Was radosne i niezapomniane! Prezent w postaci wygranej z Bostonem od Magic już mamy, ale życzę Wam jak i sobie, żeby Magic w Nowym Roku grali po 48 minut w meczu i żebyśmy nie musieli się denerwować jak w ostatnim starciu z Celtami. No i oczywiście życzę nam, byśmy grą Orlando emocjonowali się dłużej niż do zakończenia Regular Season :) Magicznych Świąt Magiczna Rodzino!!!
Koszykarze Orlando Magic przed czwartą kwartą mieli aż 25 punktów przewagi nad Boston Celtics, ale nie oszczędzili kibicom nerwów w końcówce. Podopieczni Jacque'a Vaughna stracili niemal całą przewagę, goście doszli na trzy punkty, jednak na całe szczęście wszystko zakończyło się po naszej myśli. 19 punktów zdobył Tobias Harris, double-double zaliczyli podkoszowi - Nikola Vucević oraz Kyle O'Quinn, dzięki czemu Magic przerwali serię czterech kolejnych porażek. Pierwszy raz w sezonie regularnym przeciwko swojej byłej drużynie zagrał Jameer Nelson, który niedawno trafił do Bostonu. Play-maker zdobył dziewięć punktów i miał 11 asyst. W zielonym nie było mu do twarzy.
Autor: piotrek027 | Data dodania: 22.12.2014, 6:00
Starcie z Philadelphią 76ers miało być dobrą okazją dla Magic do tego, by przerwać złą passę i złapać swój rytm. Niestety nasi ulubieńcy roztrwonili 11 punktów przewagi, którą mieli jeszcze w trzeciej kwarcie i ostatecznie przegrali 88:96. Jacque Vaughn dokonał dwóch zmian w pierwszej piątce, ale na niewiele się zdały. W grze jego podopiecznych trudno było dostrzec jakiekolwiek elementy napawające optymizmem. Odnotujmy tylko, że Nikola Vucević zaliczył solidne double-double: 19 punktów, 17 zbiórek, a 23 punkty uzbierał Victor Oladipo.
Autor: jingles | Data dodania: 21.12.2014, 23:23
Za nami fatalny tydzień w wykonaniu Orlando Magic. Trzy porażki w złym stylu, bardzo kiepska gra, złe decyzje trenera... Nastroje wśród kibiców Magic się bardzo pogorszyły, czy najbliższy, teoretycznie łatwy (znów) tydzień, przyniesie ich poprawę, a Magic sprawią świąteczny prezent swoim fanom? Więcej...
Autor: jingles | Data dodania: 20.12.2014, 17:49
Dwa mecze, sześciu liderów do wytypowania, dziesięciu biorących udział i dwóch zwycięzców. Oto bilans naszego ostatniego konkursu. Zwycięzcy są dość zaskakujący, a zostają nimi... Więcej...