Ross 31,2
Payton 29,4
ranking bukmacherów
Autor: jingles | Data dodania: 24.12.2015, 3:40
Magikom udał się rewanż za porażkę po dogrywce na początku sezonu, choć łatwo nie było. Przed ostatnią odsłoną gracze Orlando wypracowali 13 pkt przewagi, jednak stracili ją już po 5 minutach ostatniej kwarty. Końcówka spotkania była bardzo zacięta, a bohaterami Magic okazali się Fournier, który trafił spod kosza na 14 sekund do końca i wyprowadził gospodarzy na prowadzenie oraz Harris, który dopełnił dzieła dwoma osobistymi. Najlepiej w Magic punktowali Vucevic i Harris - odpowiednio 21 i 19 pkt. Jedynym graczem z O-Town, który pojawił się na parkiecie i nie zdobył punktów był... Oladipo.
Autor: skrzatos | Data dodania: 22.12.2015, 4:01
To wcale nie było łatwe spotkanie, tym bardziej, że nasi koszykarze mieli za sobą ciężki mecz z Hawks. Dzisiejszej nocy pomimo zmęczenia ekipa Orlando Magic pokonała 107-99 New York Knicks i zrobiła kolejny malutki krok w stronę PlayOffs. Najlepiej z Magików zaprezentował się Vucevic, który uzyskał 26 punktów i 9 zbiórek, 20 pkt z 14 rzutów dołożył Harris, a kolejny solidny mecz zagrał Fournier - 16 pkt (3/6 za 3), 6 zb. Tylko 10 od minut zmagającego się z urazem kostki Paytona, ale ławka po raz kolejny dała solidne wsparcie (33 punkty) i dzięki mądrej i zespołowej grze mamy kolejny win na naszym koncie.
Autor: skrzatos | Data dodania: 21.12.2015, 2:36
Po wyrównanym meczu i zaciętej końcówce nasi ulubieńcy ulegli w Amway Center "Jastrzębiom" z Atlanty. Magicy dostawali się na linię rzutów osobistych (20/24), nie popełniali zbyt wielu strat (13), ale niestety znowu byli mało skuteczni na dystansie (tylko 4/12 za 3) i to była główna przyczyna porażki. Goście trafili aż 11 z 22 rzutów zza łuku, a naszym katem okazał się Korver, który trafił aż 6 na 8 prób. Dla Magic 20 pkt i 11 zb Vucevica, dobry mecz Fourniera (17 pkt, 5/8 z gry), ale kłopoty z faulami Harrisa i słabiutki mecz w ataku Oladipo (4 pkt z 11 rzutów). Przed nami must-win game w Nowym Jorku.
Autor: skrzatos | Data dodania: 20.12.2015, 20:06
Każdy mecz w minionym tygodniu zakończyliśmy z ponad 100-punktowymi zdobyczami, a rywali zatrzymywaliśmy poniżej 100 oczek. W dobrych nastrojach wkraczamy w okres świąteczno-noworoczny i miejmy nadzieję, że nasi ulubieni koszykarze utrzymają je przez jeszcze długi czas. Zapraszam na podsumowanie tygodnia. Więcej...
Autor: 99zajac99 | Data dodania: 19.12.2015, 3:37
Po bardzo dobrej grze w obronie nasi ulubieńcy wygrali z drużyną Trail Blazers 102-94. Sukces ten zawdzięczamy w dużym stopniu zatrzymaniu Lillarda na niskiej skuteczności z gry 4/15. Największy opór stawiał nam McCollum (29 pkt) i właściwie jedynym momentem w którym nasze zwycięstwo było zagrożone była końcówka pierwszej połowy spotkania. Najlepiej w naszej drużynie zagrali Vucevic (25 pkt i 11 zbiórek) i Harris (25-12). Zawiódł zaś Frye i Fournier który trafili tylko po jednym rzucie w dwadzieścia dwie i dwadzieścia pięć minut gry. Kolejne nasze spotkanie zagramy u siebie w nocy z niedzieli na poniedziałek o 0:00