Gordon 33,8
Fournier 31,5
Vucevic 31,4
Autor: jingles | Data dodania: 11.01.2019, 20:33
41 spotkań za nami, dokładnie połowa sezonu. Bilans lepszy o 5 zwycięstw w stosunku do poprzedniej kampanii. I w zasadzie nie wiadomo czy się z tego śmiać czy płakać... Więcej...
Autor: jingles | Data dodania: 10.01.2019, 11:15
Orlando Magic w pierwszej kwarcie meczu z Utah Jazz zdobyli 32 pkt (przy 19 rywali). Orlando Magic w drugiej kwarcie zdobyli 31 pkt (przy 27 rywali). Orlando Magic w DRUGIEJ POŁOWIE tegoż meczu zdobyli... 30 pkt (przy 60 rywali). Orlando Magic przegrali z Utah Jazz 93-106. Augustin - 23 pkt, 6 ast, Vucevic - 20 pkt, 8 zb, Gordon - 18 pkt, 10 zb, Fournier - 1 pkt... (0/8 z gry). Dla zwycięzców: Mitchell - 33 pkt, 7 zb. Mamy półmetek sezonu, który wydaje się być zakończony jeśli chodzi o nadzieje na dobry wynik.
Autor: jingles | Data dodania: 08.01.2019, 18:37
Bilans Orlando Magic wygląda coraz gorzej, po porażce 95-111 z Kings wynosi on 17-23 i szanse na pierwszą ósemką Wschodu, szczególnie gdy spojrzymy na najbliższe mecze w terminarzu, wydają się topnieć w szybkim tempie. Królowie minionej nocy odskoczyli już w drugiej kwarcie i Magic nie byli w stanie nawet się do nich zbliżyć. Vucevic zdobył 18 pkt i 13 zb, Fournier dołożył 15 pkt, a najskuteczniejszym Magikiem był tym razem Ross - 20 pkt z ławki. Fox zdobył dla zwycięzców 20 oczek.
Autor: skrzatos | Data dodania: 07.01.2019, 5:27
Żeby wygrać mecz NBA nie wystarczy zagrać dobrze przez 24 minuty, tak jak to ostatnio Magicy mają w zwyczaju. Po całkiem niezłej pierwszej połowie (choć i tak boli roztrwonienie dwucyfrowej przewagi) nasi ulubieńcy przegrali drugą połowę 49-61 i w całym meczu 96-106. Żaden z graczy Orlando nie zagrał dobrego meczu, Gordon na słabej skuteczności (5/17) rzucił 17 punktów, Vuc otarł się o triple-double (16 pkt, 24 zb, 8 ast), a Fournier z Augustinem uzbierali po 12 pkt. Z ławki 20% (2/10) skuteczności miał Simmons, a Ross spudłował 6 z 8 oddanych rzutów... Była to 22. porażka Magic w tym sezonie (11 na wyjeździe) i PlayOffy z każdą kolejną przegraną coraz bardziej się oddalają.
Autor: jingles | Data dodania: 05.01.2019, 11:50
Czy można przegrać mecz, w którym prowadzi się 63-44 w połowie drugiej kwarty, zdobywając w nim łącznie tylko 103 pkt? Można. Jak to zrobić pokazali minionej nocy Magic. W całej drugiej połowie nasi ulubieńcy zdobyli łącznie mniej pkt niż w pierwszej kwarcie. Gospodarze to wykorzystali i wygrali 120-103. Statystyki godne uwagi: Vuc - 22 pkt, 7 zb, Fournier - 21 pkt, Bamba - 3 blk, Ross - 13 pkt na słabiutkiej skuteczności 5/14. Dla rywali 29/15 zrobił Towns. W kolejnym spotkaniu nie będzie łatwiej - mecz z Clippers w niedzielę o 21.30.