Gordon 32,9
Fournier 32,2
Vucevic 29,5
Autor: jingles | Data dodania: 11.03.2018, 9:54
Magic walczyli do ostatniej kwarty w meczu z Clippers. Ostatnie 12 minut świetnie zaczął jednak Lou Williams, zdobył 10 z 14 pierwszych pkt gospodarzy, którzy zbudowali prowadzenie i nie oddali go już do końca (105-113). Ponownie liderem Orlando był Simmons (24 pkt, 7 ast) wspierany przez Augustina (19 pkt) i Vuca (17 pkt, 10 zb). Z ławki 16 oczek dołożył Mack, nieźle radził sobie też Isaac (9 pkt, 5 zb, 4 prz). Williams i Harris liderowali Clippersom (odpowiednio 25 i 21 pkt). Zostało 15 spotkań do końca sezonu...
Autor: Szalan13 | Data dodania: 10.03.2018, 9:52
Trzecią porażką z rzędu odnotowali gracze Magic podejmując na wyjeździe ekipę Sacramento Kings. Gospodarze po świetnej pierwszej kwarcie wypracowali sobie przewagę, której nasi ulubieńcy nie byli w stanie odrobić do końca meczu. Spotkanie zakończyło się wynikiem 88-94. Magicy pod nieobecność Gordona i Fourniera wyszli do tego spotkania w zmodyfikowanej pierwszej piątce w której zobaczyliśmy Issaaca i Hezonję. Liderem w naszej ekipie był Jonnathon Simmons, który po kilku słabszych meczach w końcu znalazł odpowiedni rytm gry - 25pkt, 9-15 z gry. W ekipie gospodarzy liderem był Garrett Temple, którego z ławki wspierał niesamowity Vince Carter.
Autor: Szalan13 | Data dodania: 08.03.2018, 8:54
Minionej nocy w Los Angeles miało miejsce spotkanie Orlando Magic z miejscowymi Lakers. Mecz był bardzo wyrównany, jednak w końcówce nasi ulubieńcy zostali po prostu oszukani. Przy stanie 107-108 na 0.6 sekundy do końca piłkę z autu wyrzucał Hezonja, lecz zegar ruszył zanim ktokolwiek z boiska dotknął piłkę i mecz zakończył się gdy piłka była w powietrzu. Sędziowie podjęli decyzję o cofnięciu zegara i wykonali rzut sędziowski na środku boiska, jednak nie dało to Magikom żadnych szans na rozegranie akcji. Sytuacja jest mocno kontrowersyjna. Swojego zdenerwowania nie krył nasz trener Frank Vogel, który momentalnie opuścił halę. W spotkaniu bardzo dobrze wypadł Gordon - 28pkt, 14zb, a także Vucevic 24pkt, 12zb. W drużynie gospodarzy świetnie zagrał Brook Lopez - 27 pkt. Kolejny mecz w nocy z piątku na sobotę w Sacramento.
Autor: jingles | Data dodania: 06.03.2018, 8:57
Był członkiem słynnego „Dream Teamu” i symbolem NBA lat 90. Rywalizacja jego Utah Jazz z Chicago Bulls dowodzonymi przez Michaela Jordana przeszła do historii koszykówki. Wszystko co przeżył, składa się na wspaniałą opowieść. Właśnie taka jest autobiografia Johna Stocktona, która ukaże się już 14 marca! Więcej...
Autor: Szalan13 | Data dodania: 06.03.2018, 7:37
Minionej nocy gracze Magic zafundowali kibicom kiepskie widowisko ulegając gospodarzom w Utah 80-94. Bardzo niska skuteczność - 34.1% a także brak wsparcia z ławki przesądziły o zwycięstwie Jazz. W ekipie Magic najlepiej, choć na tle przeciwników bardzo przeciętnie spisał się Vucević - 15pkt, 12zb. Rzuty Gordona i Fourniera nie mogły znaleźć drogi do kosza i obaj panowie zanotowali skuteczność 4-18 z gry. W drużynie gospodarzy dominował Gobert - 21pkt, 17zb. Następne spotkanie w czwartek nad ranem w Los Angeles, gdzie podejmiemy tamtejszych Lakersów.