Fournier 32,8
Ross 31,2
Payton 29,4
Autor: jingles | Data dodania: 18.10.2015, 12:38
Nasi ulubieńcy nie dali szans drużynie Flamengo podczas meczu z serii NBA Global Games rozgrywanym w Rio. Prowadzenie Orlando w pewnym momencie wynosiło prawie 30 oczek, gospodarze podgonili dzięki ostatniej kwarcie niwelując ostatecznie różnicę do 17 pkt. Najlepiej dla Magic punktował Vucevic - 18 pkt, zbierał Oladipo - 9 zb, zaś asystowali Napier i Oladipo - po 3 ast. Jeszcze dwa mecze preseason w O-Town i zaczynamy sezon zasadniczy!
Autor: skrzatos | Data dodania: 14.10.2015, 12:49
Po raz kolejny z wielką przyjemnością możemy poinformować, że i w tym roku odbędzie się liga Fantasy. Zabawa będzie trwała cały Regular Season 2015/16, więc jeśli chcesz wziąć udział to ta informacja jest dla Ciebie. Zapraszam. Więcej...
Autor: skrzatos | Data dodania: 14.10.2015, 12:05
Kolejny mecz Pre-Season za nami i kolejne zwycięstwo. Tym razem Magicy pokonali we własnej hali Miami Heat 95:92. Do wyłonienia zwycięzcy potrzeba było dogrywki, ale samo spotkanie nie stało na jakimś wysokim poziomie. Zarówno Heat jak i Magic rzucali na słabej skuteczności (odpowiednio 39 i 36%), drużyny łącznie popełniły aż 41 fauli i miały razem 33 straty. W teamie Miami 18 pkt zdobył Richardson, ale grał prawie 40 minut, a dla nas najwięcej oczek uzyskał Napier (15), ale trafił tylko 3 z 10 rzutów z gry. Najważniejszą informacją jest oczywiście powrót na parkiety Aarona Gordona.
Autor: skrzatos | Data dodania: 12.10.2015, 11:09
Zwycięstwo nad czołową ekipą Zachodu może cieszyć mimo, że to tylko Pre-Season. Ekipa Orlando Magic odrobiła 22-punktową stratę do rywali i po emocjonującej końcówce wygrała 123-119. Najlepszym zawodnikiem "Magików" okazał się Marble, który zdobył 21 punktów trafiając aż 6 z 8 rzutów za 3, dobrze zagrał również Fournier (19 pkt), a ogólnie aż 7 naszych graczy zanotowało co najmniej 10 pkt.
Autor: skrzatos | Data dodania: 09.10.2015, 5:01
Po raz drugi w rozgrywkach przedsezonowych koszykarze Orlando schodzili z parkietu pokonani. Tym razem lepsi okazali się Pacers, którzy z łatwością dostawali się na linię rzutów osobistych (24/32), co okazało się kluczem do sukcesu. Najwięcej punktów dla Magic zdobył Oladipo (15), który trafił 6 z 12 rzutów, po 13 oczek dołożyli Napier i Vucevic, a double-double (12 pkt, 13 zb) zanotował Tobias Harris.