Gordon 33,8
Fournier 31,5
Vucevic 31,4
Autor: jingles | Data dodania: 14.01.2019, 12:05
Co to był za weekend w wykonaniu Orlando Magic! Dwa zwycięstwa back-to-back u siebie z Bostonem i Houston, a to wszystko po trasie zakończonej bilansem 1-5. Minionej nocy Magic wyrwali w końcówce zwycięstwo Rakietom i pokonali ich 116-109. Harden miał 1-17 (!!!) za 3, a mimo to uzbierał 38 pkt i brakło mu 1 zb do TD. Dla Magic po 22 oczka zdobyli Gordon i Vucevic, 19 dodał Fournier, a 17 z ławki oczywiście Ross. Magic z bilansem 19-24 są pół meczu od ósmego miejsca. No dobra - zmiana planów, wzmacniamy się przed trade deadline i jednak walczymy o te playoffy ;-)
Autor: skrzatos | Data dodania: 13.01.2019, 12:52
Po ciężkiej i nieudanej trasie wyjazdowej koszykarze Orlando Magic wrócili do Amway Center na mecz z Bostonem i pozytywnie zaskoczyli swoich fanów. Większość meczu to goście byli na prowadzeniu, ale świetna czwarta kwarta wygrana przez "Magików" 33:26 pozwoliła cieszyć się z 11. zwycięstwa przed własną publicznością. Świetne spotkanie rozegrał Aaron Gordon, który uzyskał 28 punktów, miał 12 zbiórek i aż 13 razy był na linii rzutów wolnych (wszystkie celne!). Dobrze spisali się Vucevic (16 pkt, 13 zb) i Fournier (18 pkt, 5 ast), a bardzo dobre wsparcie z ławki dał Ross (25 pkt) oraz Birch (4 pkt, 10 zb), który robił wszystkie małe rzeczy, których nie pokazują statystyki. Dziś w nocy zmierzymy się z Houston Rockets.
Autor: jingles | Data dodania: 11.01.2019, 20:33
41 spotkań za nami, dokładnie połowa sezonu. Bilans lepszy o 5 zwycięstw w stosunku do poprzedniej kampanii. I w zasadzie nie wiadomo czy się z tego śmiać czy płakać... Więcej...
Autor: jingles | Data dodania: 10.01.2019, 11:15
Orlando Magic w pierwszej kwarcie meczu z Utah Jazz zdobyli 32 pkt (przy 19 rywali). Orlando Magic w drugiej kwarcie zdobyli 31 pkt (przy 27 rywali). Orlando Magic w DRUGIEJ POŁOWIE tegoż meczu zdobyli... 30 pkt (przy 60 rywali). Orlando Magic przegrali z Utah Jazz 93-106. Augustin - 23 pkt, 6 ast, Vucevic - 20 pkt, 8 zb, Gordon - 18 pkt, 10 zb, Fournier - 1 pkt... (0/8 z gry). Dla zwycięzców: Mitchell - 33 pkt, 7 zb. Mamy półmetek sezonu, który wydaje się być zakończony jeśli chodzi o nadzieje na dobry wynik.
Autor: jingles | Data dodania: 08.01.2019, 18:37
Bilans Orlando Magic wygląda coraz gorzej, po porażce 95-111 z Kings wynosi on 17-23 i szanse na pierwszą ósemką Wschodu, szczególnie gdy spojrzymy na najbliższe mecze w terminarzu, wydają się topnieć w szybkim tempie. Królowie minionej nocy odskoczyli już w drugiej kwarcie i Magic nie byli w stanie nawet się do nich zbliżyć. Vucevic zdobył 18 pkt i 13 zb, Fournier dołożył 15 pkt, a najskuteczniejszym Magikiem był tym razem Ross - 20 pkt z ławki. Fox zdobył dla zwycięzców 20 oczek.