Gordon 33,8
Fournier 31,5
Vucevic 31,4
Autor: jingles | Data dodania: 24.12.2018, 21:31
Dla wszystkich odwiedzających nasza stronę, od całej redakcji, Wesołych Świąt!!! Odpocznijcie, spędźcie ten czas z bliskimi, pooglądajcie NBA w Boże Narodzenie, po prostu przeżyjcie Święta tak jak jest dla Was najlepiej. Mimo, że ostatnie dni zapowiadają, że sezon dla Orlando Magic znów skończy się niezbyt wesoło, życzymy Wam by nie brakowało Wam siły do kibicowania ekipie z O-Town i by radość z upragnionego Mistrzostwa w końcu mogła zagościć również w naszych sercach! Magicznych Świąt Magiczni Kibice!!!
Autor: skrzatos | Data dodania: 24.12.2018, 9:59
Nasi ulubieńcy ponieśli już trzecią porażkę z rzędu, tym razem okazali się gorsi od rywali zza miedzy Miami Heat 91:115. Gospodarze pozwolili przeciwnikom na 51% skuteczności z gry i 16/31 zza łuku, przegrywając każdą kwartę tego meczu. W drużynie z Miami najlepiej zagrał Tyler Johnson, który może pochwalić się uzyskaniem 25 pkt, ale dobre spotkanie rozegrał również Justise Winslow - 22 pkt, 6 zb, 5 ast. Dla ekipy z "O-Town" najwięcej punktów mieli Fournier (17 pkt, 5/11 z gry) i Gordon (14 pkt, 4/7 z gry, 6 zb, 4 ast). Słabo spisał się Vucevic, który trafił tylko 3 rzuty (8 pkt), dokładając do tego 7 zbiórek. Kolejne spotkanie rozegramy w nocy z środy na czwartek o godzinie 1:00 w nocy czasu polskiego przeciwko Phoenix Suns.
Autor: skrzatos | Data dodania: 22.12.2018, 9:48
Po beznadziejnym meczu w Amway Center przeciwko Spurs, większość kibiców miała nadzieję, że z "Bykami" pójdzie nam lepiej i zmażemy szybko tą czwartkową plamę. Niestety tak się nie stało, ponieważ nasi ulubieńcy przegrali 80:90 z jedną z najgorszych drużyn Konferencji Wschodniej... Do składu wrócił Vucevic (19 pkt, 19 zb), Fournier zagrał na poziomie (24 pkt z 15 rzutów, 5/10 za 3 i 6 ast), ale Gordon (4/17 z gry, 0/3 za 3) i cała reszta (w tym ławka rezerwowych która miała 4 celne rzuty z 22 oddanych) ma się czego wstydzić. 32% skuteczności, 8/33 zza łuku nie da nam wygranej nawet z Bulls. Była to druga porażka z rzędu naszej ekipy i jeśli w kolejnych meczach nie damy z siebie więcej marzenia o Play-Offach po raz kolejny będzie trzeba odłożyć na inny sezon...
Autor: jingles | Data dodania: 20.12.2018, 17:28
Magic bez Vucevica, któremu urodził się pierwszy syn - Filip, ponieśli klęskę przed własną publicznością ulegając San Antonio Spurs 90-129. Była to dla Orlando trzecia najwyższa porażka przed własną publicznością w historii. Ostrogi zdobyły 129 pkt, oddając (UWAGA! UWAGA!) 77 rzutów z gry!!! Trafili 50... Do tego 12/19 za 3... Magic z gry i za 3 mieli poniżej 40%, a z osobistych poniżej 60%. Gordon w pierwszej połowie nie zdobył nawet punktu i więcej chyba nie trzeba pisać o tym meczu. Augustin miał 17 pkt, Fournier i Gordon po 12. Dla Spurs 20 pkt miał Aldridge, a 18 z ławki zaliczył Belinelli i to on w drugiej kwarcie dał sygnał do wykończenia gospodarzy. Trzy kolejne meczu to must-winy dla Magic!
Autor: jingles | Data dodania: 16.12.2018, 12:37
Magic w swym drugim meczu z Mexico City odnieśli drugie zwycięstwo, pokonując tym razem Utah Jazz 96-89. Mecz, podobnie jak ten z Bykami, nie był zbyt miły do oglądania, a w połowie spotkania wynik brzmiał... 35-33. Najbardziej obfita w punkty była ostatnia kwarta wygrana przez Orlando 41-30, co zdecydowało o końcowym sukcesie teamu z O-Town. Najlepszym graczem Magic był Fournier - 24 pkt, 7 zb, a z ławki świetne zawody rozegrał Ross - 19 pkt na skuteczności 8/9 z gry. Vucevic dodał solidne double-double 15 pkt i 19 zb, a ozdobą meczu był... crossover Bamby na Gobercie!!! Dla Jazz odpowiednio 24 i 21 oczek zaliczyli Mitchell i Favors.