Gordon 33,8
Fournier 31,5
Vucevic 31,4
Autor: jingles | Data dodania: 08.01.2019, 18:37
Bilans Orlando Magic wygląda coraz gorzej, po porażce 95-111 z Kings wynosi on 17-23 i szanse na pierwszą ósemką Wschodu, szczególnie gdy spojrzymy na najbliższe mecze w terminarzu, wydają się topnieć w szybkim tempie. Królowie minionej nocy odskoczyli już w drugiej kwarcie i Magic nie byli w stanie nawet się do nich zbliżyć. Vucevic zdobył 18 pkt i 13 zb, Fournier dołożył 15 pkt, a najskuteczniejszym Magikiem był tym razem Ross - 20 pkt z ławki. Fox zdobył dla zwycięzców 20 oczek.
Autor: skrzatos | Data dodania: 07.01.2019, 5:27
Żeby wygrać mecz NBA nie wystarczy zagrać dobrze przez 24 minuty, tak jak to ostatnio Magicy mają w zwyczaju. Po całkiem niezłej pierwszej połowie (choć i tak boli roztrwonienie dwucyfrowej przewagi) nasi ulubieńcy przegrali drugą połowę 49-61 i w całym meczu 96-106. Żaden z graczy Orlando nie zagrał dobrego meczu, Gordon na słabej skuteczności (5/17) rzucił 17 punktów, Vuc otarł się o triple-double (16 pkt, 24 zb, 8 ast), a Fournier z Augustinem uzbierali po 12 pkt. Z ławki 20% (2/10) skuteczności miał Simmons, a Ross spudłował 6 z 8 oddanych rzutów... Była to 22. porażka Magic w tym sezonie (11 na wyjeździe) i PlayOffy z każdą kolejną przegraną coraz bardziej się oddalają.
Autor: jingles | Data dodania: 05.01.2019, 11:50
Czy można przegrać mecz, w którym prowadzi się 63-44 w połowie drugiej kwarty, zdobywając w nim łącznie tylko 103 pkt? Można. Jak to zrobić pokazali minionej nocy Magic. W całej drugiej połowie nasi ulubieńcy zdobyli łącznie mniej pkt niż w pierwszej kwarcie. Gospodarze to wykorzystali i wygrali 120-103. Statystyki godne uwagi: Vuc - 22 pkt, 7 zb, Fournier - 21 pkt, Bamba - 3 blk, Ross - 13 pkt na słabiutkiej skuteczności 5/14. Dla rywali 29/15 zrobił Towns. W kolejnym spotkaniu nie będzie łatwiej - mecz z Clippers w niedzielę o 21.30.
Autor: jingles | Data dodania: 03.01.2019, 8:50
DJ Augustin wrócił do gry po jednym meczu absencji, a Magic nie dali szans Bykom na ich terenie zwyciężając 112-84. Zwycięstwo Orlando ani przez chwilę nie było zagrożone, goście zdominowali spotkanie i byli lepsi w każdym elemencie gry. Każdy gracz Magic był na plusie w czasie swego przebywania na boisku, a liderował ponownie Vucevic - 22 pkt, 12 zb. Gordon z kolei poflirtował z triple-double - 18 pkt, 7 zb, 9 ast, a z ławki niezastąpiony był Ross - 15 pkt, 6 zb, 3/4 za 3. Dla Bulls 16 pkt zaliczył LaVine. W piątek starcie z Wolves.
Autor: skrzatos | Data dodania: 01.01.2019, 16:57
Tradycji stało się zadość, koszykarze Orlando Magic po raz kolejny wyraźnie przegrali w Charlotte 100:125. Była to już 13. z rzędu porażka naszych ulubieńców z Hornets... Z powodu urazu nie zagrał DJ Augustin, a od zastępującego go Granta jak wszyscy dobrze wiemy nie możemy za dużo wymagać, choć nie zagrał aż tak tragicznie. Z urazem kolana parkiet w trzeciej kwarcie opuścił nasz najlepszy zawodnik - Nikola Vucevic, który do gry już nie wrócił. Aaron Gordon trafił tylko 6 z 17 rzutów, z Fournierem na parkiecie byliśmy -20, ławka nie była w stanie zrobić nic nadzwyczajengo także po raz kolejny musimy zaakceptować zasłużoną porażkę i mieć nadzieję, że następnym razem będzie lepiej. W każdym razie Szczęśliwego Nowego Roku 2019 kibice Magic!!!