Gordon 33,0
Vucevic 29,7
Fournier 29,3
Autor: jingles | Data dodania: 25.03.2018, 17:29
Minionej nocy do Orlando powrócił Elfrid Payton, po raz pierwszy w karierze w innych barwach niż Magic. Jego tankujący-lepiej-niż-Magic Suns ulegli gospodarzom 99-105, a Magic do zwycięstwa poprowadził Gordon, który zanotował świetną linijkę 29 pkt, 11 zb, 8 ast, 3 prz. Vucevic dodał 24 pkt i 11 zb, ale spudłował wszystkie 5 prób zza łuku. Augistinowi z kolei zabrakło 1 zbiórki do triple-double - 15 pkt, 9 zb, 10 ast. Gdyby był JaValem McGee to pewnie spróbowałby zebrać własny rzut ;-) Payton uzbierał dla Suns 14 pkt, 8 ast, 5 zb.
Autor: jingles | Data dodania: 24.03.2018, 11:14
Zapraszamy do udziału w konkursie, w którym do wygrania jest świetna książka od Wydawnictwa SQN, autobiografia legendy Utah Jazz - Johna Stocktona. Konkurs potrwa do końca niedzieli, a by wziąć w nim udział wystarczy dosłownie kilka minut niewielkiego wysiłku. Więcej...
Autor: Szalan13 | Data dodania: 23.03.2018, 7:07
Realizacja planu tankowania do końca sezonu wychodzi znakomicie. Po ostatniej porażce z Raptors, do statystyk dopisaliśmy przegraną z gośćmi z Filadelfii. Także zgodnie z zapowiedziami na boisku zobaczyliśmy graczy rezerwowych takich jak Mo Speights , Jamel Artis czy Rodney Purvis. Ten ostatni okazał się prawdziwym wilkiem zdobywając 19 punktów z 8 na 12 rzutów, co było najlepszym wynikiem w naszym zespole. Wspomnieć należy także o Gordonie, który jako jedyny z wyjściowej piątki rzucił dwucyfrową liczbę oczek, które podparł 11 zbiórkami. Kolejne spotkanie w sobotę, kiedy to na Florydę zawitają Słońca z Phoenix.
Autor: Szalan13 | Data dodania: 21.03.2018, 10:54
Po słabym lecz wyrównanym pojedynku Magic ulegli gościom z Kanady we własnej hali. Magicy przez 3 kwarty byli na czele, lecz wynikało to bardziej ze słabości przeciwników niż siły ekipy z Orlando. W decydującej czwartej kwarcie Magic roztrwonili przewagę ostatecznie przegrywając mecz. W naszej ekipie najlepiej punktował Mack - 17 pkt, 4 ast, który z ławki wspierał Gordona 16 pkt, 6 zb i Vuvevica 15 pkt, 9 zb. Z dobrej strony pokazał się Augustin, który był bliski zdobycia double-double - 9 pkt, 10 ast, a także rookie Isaac, który w końcu ustrzelił 10 punktów i dołożył do tego 5 przechwytów. W drużynie gości osłabionej brakiem DeRozana liderem był Lowry - 25 pkt.
Autor: jingles | Data dodania: 20.03.2018, 20:16
...czyli oficjalnie wciskamy przycisk ON przy opisie Tank Mode. Frank Vogel zapowiedział, że Magic będą tankować ogrywać młodych graczy w ostatnich meczach sezonu, Artis i Purvis się cieszą, a przed kibicami Orlando najciekawsza część sezonu od listopada. Więcej...