Gordon 33,8
Fournier 31,5
Vucevic 31,4
Autor: jingles | Data dodania: 29.11.2018, 8:47
Magic, tym razem bez Gordona zmagającego się z urazem pleców, ponownie byli bliscy zwycięstwa na trudnym terenie, w Oregonie. Mecz był zacięty do końca, jednak bardzo zła końcówka pełna strat Orlando spowodowała, że to Blazers wygrali spotkanie 115-112. Siedmiu graczy teamu z O-Town zanotowało dwucyfrowe zdobycze punktowe, a najlepsi w tej kwestii byli Vucevic - 20 pkt, 8 zb, 7 ast, Fournier - 17 pkt (niestety 2 ważne straty w końcówce) oraz Isaac - 16 pkt. Dla Blazers aż 10 trójek trafił Lillard (career-high) i uzbierał 41 pkt. W piątek starcie z Suns.
Autor: jingles | Data dodania: 27.11.2018, 8:52
Było blisko, ale się nie udało... Magic prowadzili różnicą 18 pkt pod koniec drugiej kwarty spotkania z mistrzami na ich terenie, jednak druga połowa i gra Duranta i Thompsona okazały się zabójcze dla ekipy z O-Town, która ostatecznie uległa Warriors 110-116. Durant zdobył dla Dubs 49 pkt, Thompson dołożył 29, a Magic nie uzyskali nawet 1 pkt od Gordona, który spędził na boisku 22 min i spudłował wszystkie 6 prób z gry. Vucevic zdobył 30 pkt i 12 zb, a z ławki Ross zanotował 28 pkt. Dobrze zaprezentowali się też Isaac i Bamba - odpowiednio 15 i 11 pkt - obaj bezbłędni za linią trójek. Kolejne starcie Magic w środę, w Oregonie, przeciwko Blazers.
Autor: jingles | Data dodania: 26.11.2018, 8:23
Orlando Magic po raz pierwszy od sezonu 2008/09 wygrali oba mecze z Lakers w sezonie. Tym razem nasi ulubieńcy pokonali Jeziorowców na ich terenie 108-104, a mecz był zacięty do końca mimo, że przed ostatnią odsłoną Magic mieli 15 pkt więcej na koncie. W ostatniej kwarcie Lakers doszli gości jednak przez ostatnie 2:30 min nie potrafili zdobyć punktów, a Magic za sprawą trafień Rossa i Gordona dokończyli dzieła. Kolejne świetne spotkanie zagrał Vucevic - 31 pkt, 15 zb, 7 ast, Gordon dodał 17 pkt i 4 zb, a z ławki brylował Ross - 16 pkt, 6 zb. Dla Lakers LeBron i Kuzma zanotowali odpowiednio 24 i 21 pkt. Magic wrócili na pierwsze miejsce w dywizji!
Autor: jingles | Data dodania: 24.11.2018, 11:05
Magic źle zaczęli wycieczkę po Zachodzie, na trudnym terenie w Colorado ulegli tamtejszym Nuggets aż 87-112. Gospodarze kontrolowali całe spotkanie, a nasi ulubieńcy nie byli w stanie przeciwstawić się rywalom w zasadzie ani przez chwilę. Cieszy powrót skuteczności Rossa - 18 pkt, 7/8 z gry, 4/5 za 3. Poza nim wyróżniali się Vucevic - 16 pkt, 8 zb oraz Gordon - 14 pkt, 9 zb. Dla Denver najlepiej punktował z ławki Lyles - 22 pkt. W niedzielę gratka dla kibiców, mecz Magic z Lakers o 21.30 czasu polskiego.
Autor: jingles | Data dodania: 23.11.2018, 23:06
Wracamy po dłuższej przerwie i wspólnie ze skrzatosem omawiamy początek sezonu, zastanawiamy się czy Vuc zagra w Meczu Gwiazd, czy Gordon jest liderem, kto najbardziej zaskakuje i kto zawodzi oraz czy Clifford daje radę. Zapraszamy do odsłuchu!