Gordon 34,0
Fournier 32,4
Vucevic 29,9
Autor: jingles | Data dodania: 11.10.2017, 9:35
W swym pierwszym meczu przeciwko dawnym kolegom z San Antonio, Jonathon Simmons odniósł podwójny sukces - jego drużyna wygrała 103-98, a on sam zaliczył świetne zawody zdobywając 20 pkt i 11 ast. Magic kropkę nad "i" postawili dopiero w ostatniej kwarcie wygranej 26-13. Liderem Orlando był Gordon, który zagrał świetny mecz i zanotował 27 pkt i 11 zb. Zaskakujący występ zaliczył też Biyombo, który wykorzystał nieobecność Vucevica i Speightsa i w 31 minut na parkiecie zdobył 18 pkt i 5 zb. Z ławki 11 oczek dorzucił Iwundu. Aldridge i Murray przewodzili w szeregach gospodarzy, notując odpowiednio 16 i 15 pkt.
Autor: jingles | Data dodania: 10.10.2017, 8:14
Kolejne starcie przedsezonowe Magic przyniosło sporo emocji i choć nasi ulubieńcy grali w Teksasie z Dallas w mocno okrojonym składzie, to walczyli do końca o zwycięstwo. Mavs wygrali 99-96, a szansę na doprowadzenie do dogrywki miał Hezonja, jednak jego rzut za 3 nie znalazł drogi do kosza. Chwilę wcześniej Mario trafił trójkę, która zbliżyła Magic do rywali na 1 pkt. Pod nieobecność aż 4 starterów w szeregach gości brylował Augustin - 24 pkt, 5 ast, 6/10 za 3. Świetne wsparcie dali Simmons - 19 pkt, 4 zb, a z ławki Speights - 15 pkt, 4/7 za 3. Dla zwycięzców fajną linijkę zaliczył rookie Smith Jr. - 16 pkt, 7 ast, 6 zb. Co ciekawe - DSJ przed meczem powiedział, że był przekonany, że to jego Magic wybiorą z nr 6 minionego draftu...
Autor: jingles | Data dodania: 08.10.2017, 13:14
Minionej nocy mieliśmy namiastkę emocji jakie będą towarzyszyć nam w pierwszym meczu sezonu 2017/18. Magic pokonali w przedsezonowych debrach Florydy Miami Heat 93-90, a o końcowym sukcesie zdecydowała ostatnia kwarta wygrana 25-15. W trzeciej odsłonie goście mieli już nawet 16 pkt przewagi, lecz nasi ulubieńcy spięli się i dogonili rywali. Liderem Orlando był Gordon - 19 pkt, 6 zb wspierany z ławki przez Isaaca - 13 pkt i Simmonsa - 12 pkt. Dwa ważne bloki w końcówce meczu zaliczył Birch, a cała drużyna z O-Town miała aż 12 bloków. W Heat wyróżniali się Richardson - 19 pkt i Whiteside - 17 pkt i 15 zb.
Autor: jingles | Data dodania: 06.10.2017, 7:52
Magic pokonali u siebie w drugim meczu przedsezonowym ekipę Mavs 112-89, choć w bezpośrednim starciu debiutantów lepszy od Isaaca, przynajmniej w statystykach, był Smith Jr. Rookie z Dallas zdobył 13 pkt, jednak na słabej skuteczności 4/13 z gry. Isaac tym razem zanotował tylko 2 oczka trafiając 1 z 5 rzutów z gry, miał też 3 zb i 2 blk. Gospodarze prowadzili przez całe spotkanie, a do zwycięstwa poprowadził ich Gordon - 17 pkt, 10 zb. Vucevic dołożył 14 pkt, a z ławki 11 pkt miał Hezonja, który zaliczył najlepszy wskaźnik +/- w całym meczu (+19).
Autor: skrzatos | Data dodania: 03.10.2017, 11:34
Koszykarze Orlando Magic w nocy zaczęli rozgrywki przedsezonowe, a my dzisiaj ruszamy z zapisami do naszej ligi Fantasy! Wiem, że długo na to czekaliście, ale jak to się mówi "cierpliwość zawsze zostanie wynagrodzona". Jeśli brałeś już udział w naszej zabawie to wiesz o co chodzi, ale jeśli chcesz po raz pierwszy się w to pobawić to wszystko znajdziesz w rozwinięciu newsa. Oczywiście draft jest najważniejszą i chyba najbardziej emocjonującą częścią gry, ale później liczy się wytrwałość w ustalaniu składu oraz podglądanie statystyk i szukanie ew. wolnych agentów czy dobrych wymian. Zapraszam! Więcej...