Gordon 33,8
Fournier 31,5
Vucevic 31,4
Autor: jingles | Data dodania: 19.11.2018, 22:20
Nikola Vucevic zdobył tytuł Player of the Week w Konferencji Wschodniej! Jest to jego drugie takie wyróżnienie w karierze, pierwsze miało miejsce w 2014 roku. Od tego czasu żaden gracz Magic nie doświadczył takiego zaszczytu. Vuc w minionym tygodniu notował średnie 27,8 pkt/m, 10,5 zb/m oraz 4 ast/m, prowadząc Orlando do bilansu 3-1. Brawo Nikola!!!
Autor: jingles | Data dodania: 19.11.2018, 8:13
Magic odnieśli trzecie zwycięstwo z rzędu wygrywając u siebie z drużyną Knicks 131-117. Nasi ulubieńcy zaczęli spotkanie świetnie, a Gordon zdobył w pierwszej kwarcie aż 20 pkt (31 w całym meczu). W drugiej odsłonie goście nieco postraszyli i zniwelowali różnicę, ale po zmianie stron gracze z O-Town powrócili do kontrolowania meczu. Bardzo blisko triple-double był Vucevic - 28 pkt, 10 zb, 9 ast, Fournier dołożył 19 pkt i 6 ast, a z ławki świetnie zagrał Isaac - 16 pkt. Dla rywali odpowiednio 32 i 31 pkt zdobyli Hardaway i Burke, a na tablicach brylował Kanter - 21 pkt, 19 zb. Magic dzięki temu zwycięstwu weszli na dodatni bilans - pierwszy raz w tym sezonie od stanu 1-0.
Autor: skrzatos | Data dodania: 18.11.2018, 10:37
Koszykarze Orlando Magic odnieśli 5. zwycięstwo na własnym parkiecie, minionej nocy pokonali gości z Los Angeles Lakers 130:117. Kolejne świetne spotkanie rozegrał Nikola Vucevic, który uzbierał aż 36 punktów (15/23 z gry) i 13 zbiórek. Drugim najlepiej punktującym graczem "Magików" był... DJ Augustin - zdobywca 22 pkt (7/9 z gry) i 7 ast. Z ławki po raz kolejny dobre wsparcie dał ulubieniec jinglesa (i chyba też już nas wszystkich), Terrence Ross - 4/5 z gry, 13 pkt w 16 minut gry. Dla gości "Król" uzbierał najwięcej punktów - (22 pkt, 4 zb, 7 ast), ale to nie uchroniło Lakers od przegranej, kończącej ich streak czterech wygranych. Miłej niedzieli w bardzo dobrych humorach fani Magic. BE MAGIC!
Autor: jingles | Data dodania: 15.11.2018, 10:28
Jeszcze na początku trzeciej kwarty Magic przegrywali u siebie z Sixers różnicą 16 pkt. Wtedy rozpoczął sie nieprawdopodobny comeback Orlando i run 21-0!!! Końcówka była bardzo zacięta, a bohaterem Magic został Ross, który trafił za 3 na niespełna 9 sekund do końca, dając gospodarzom 3-punktowe prowadzenie. Po stracie piłki przez Redicka w kolejnej akcji dwa osobiste trafił Vucevic pieczętując zwycięstwo drużyny z O-Town! Był to największy powrót Orlando w czwartek kwarcie (z -16) od... 1997 roku. Wspomniany Vuc zagrał świetne spotkanie - 30 pkt, 8 zb. Gordon dodał 17 pkt, 6 zb i 6 ast, a z ławki 15 pkt i 7 zb miał Ross. Do gry wrócił Isaac, który tym razem zaczął mecz z ławki i zanotował 4 pkt i 6 zb w 16 min gry. Dla gości TD zaliczył Embiid - 19 pkt, 13 zb, 10 ast, zaś najlepszym strzelcem był Redick - 22 pkt. Debiutujący w ich szeregach Butler zdobył 14 pkt. W sobotę Magic grają u siebie z Lakers.
Autor: jingles | Data dodania: 13.11.2018, 8:50
Magic grający back-to-back nie zdołali wygrać drugi raz w ciągu kilku dni z Wizards i tym razem na ich terenie ulegli 109 - 117. Znów słabo zagrała ławka Orlando, jedynie Ross trzymał poziom - 21 pkt, 4/5 za 3, będąc jednocześnie najlepszym strzelcem Magic. Do składu wrócił Gordon, który zaliczył 18 pkt i 10 zb, Vuc dodał 17 pkt i 11 zb, a Fournier 20 pkt i 5 ast. Dla Wizards 25 pkt i 10 ast zrobił Wall, a 21 oczek i 8 zb dorzucił Beal.