Gordon 33,8
Fournier 31,5
Vucevic 31,4
Autor: jingles | Data dodania: 13.11.2018, 8:50
Magic grający back-to-back nie zdołali wygrać drugi raz w ciągu kilku dni z Wizards i tym razem na ich terenie ulegli 109 - 117. Znów słabo zagrała ławka Orlando, jedynie Ross trzymał poziom - 21 pkt, 4/5 za 3, będąc jednocześnie najlepszym strzelcem Magic. Do składu wrócił Gordon, który zaliczył 18 pkt i 10 zb, Vuc dodał 17 pkt i 11 zb, a Fournier 20 pkt i 5 ast. Dla Wizards 25 pkt i 10 ast zrobił Wall, a 21 oczek i 8 zb dorzucił Beal.
Autor: jingles | Data dodania: 12.11.2018, 14:35
Orlando Magic nie dali szans nowojorskim Knicks na ich terenie i zanotowali najwyższe w historii teamu z O-Town zwycięstwo w MSG wygrywając 115-89. Nasi ulubieńcy grali bez Isaaca i Gordona, których w wyjściowym składzie zastąpili Iwundu i Martin. Najlepszym strzelcem Magic był Ross - 22 pkt z ławki, Vucevic dołożył 21 pkt i 14 zb, a rookie Bamba miał 15 pkt i 8 zb. Dla pokonanych 17 pkt zaliczył Knox, zaś 16 pkt i 15 zb Kanter.
Autor: jingles | Data dodania: 10.11.2018, 11:13
Kolejny raz Magic nie potrafili utrzymać wypracowanej, wysokiej przewagi i zafundowali kibicom w Amway Center nerwy tracąc 25 pkt przewagi z pierwszej połowy i pozwalając rywalom dojść na zaledwie 1 oczko na 2:30 min do końca. Na szczęście tym razem udało się zakończyć mecz runem 11-3 i piąte zwycięstwo w sezonie stało się faktem. Vucevic zaliczył 21 pkt i 14 zb, Gordon dodał 20 pkt i 7 zb, a z ławki poza Rossem (12 pkt, 7 zb) tym razem świetnie wypadli też Bamba - 15 pkt, 2 blk oraz Grant - 13 pkt (5/5 z gry). Dla gości 27 pkt uzbierał Beal. Szansę na kolejny win Magic będą mieć w niedzielę w MSG.
Autor: jingles | Data dodania: 08.11.2018, 17:46
Orlando Magic ulegli przed własną publicznością ekipie Detroit Pistons 96-103, mimo że zarówno w pierwszej jak i trzeciej kwarcie prowadzili dwucyfrową różnicą punktów. Fatalnie zagrała ławka rezerwowych, jedynie Ross był produktywny (15 pkt, 4 zb), cała reszta to 5 pkt i skuteczność z gry 1/14. Dobrze spisał się Fournier, który zdobył 27 pkt trafiając 12/19 z gry. Gospodarze nie mogli poradzić sobie pod koszami z Drummondem - 23 pkt, 19 zb oraz Griffinem - 20 pkt, 5 zb. Swojego rozczarowania w stosunku do graczy rezerwowych po meczu nie krył Steve Clifford, który skrytykował zmienników podczas konferencji pomeczowej mówiąc też o potrzebie zmiany kultury i podejścia do gry.
Autor: jingles | Data dodania: 06.11.2018, 9:25
Magic po raz kolejny zapewnili swoim kibicom emocje powodujące "stan przedzawałowy". Spokojna pierwsza połowa, 11 pkt zapasu w połowie spotkania i nagle... 12-32 po zmianie stron. W ostatniej kwarcie gracze z O-Town dogonili rywali, jednak w samej końcówce znów było gorąco. Straty Cavs i osobiste Augustina i Fourniera dały remis na kilka sekund do końca, blok Vucevica dał szansę dla Orlando na zwycięstwo, a dzieła dopełnił Fournier, który trafił równo z końcową syreną. Gordon był najskuteczniejszym graczem gospodarzy - 23 pkt, 9 zb. Bohater Fournier poza zwycięzką trójką zrobił 15 pkt i 5 ast, a z ławki jak zwykle niezawodny Ross zanotował 15 pkt. Dla Cavs 22 pkt i 6 ast miał Hill.