Gordon 33,0
Vucevic 29,7
Fournier 29,3
Autor: jingles | Data dodania: 26.02.2018, 22:51
Nie do wiary, że najbliższy zlot będzie już DZIEWIĄTYM z kolei. Wyobrażacie sobie co się będzie działo w 2019 gdy ta liczba będzie okrągła? No ale spokojnie, póki co mamy rok 2018, a ja mam przyjemność ogłosić, że zlot w tym roku odbędzie się w dniach 13-15 lipca (piątek-niedziela) w Warszawie. Wiem, że nie wszystkim to pasuje, ale nie da się zadowolić każdego. Mam jednak nadzieję, że większości z Was termin i miejsce będą odpowiadać i uda nam się spotkać w fajnym gronie. Szczegóły pojawią się bliżej zlotu, a ja proszę Was o informowanie mnie (pod newsem, mailem, telefonicznie - jak kto woli), kto i na ile % wybiera się na zlot.
Autor: jingles | Data dodania: 25.02.2018, 10:38
Minionej nocy Magic przegrali po raz 41. w tym sezonie, co oznacza, że nie mają już nawet matematycznych szans na dodatni bilans na koniec Regular Season. Po 5 minutach meczu goście z Orlando prowadzili 15-6, od tego momentu gospodarze zaliczyli run 21-3. W drugiej kwarcie przewaga Philly wzrosła do ponad 20 pkt, a dalszą część meczu Sixers po prostu kontrolowali zwyciężając 116-105. Dla Magic 20 pkt i po 7 zb i ast zaliczył Gordon, 16 pkt i 6 zb dodał Fournier, a 15 pkt i 9 zb - Vucevic. Z ławki najlepiej punktował Hezonja - 13. Nie do zatrzymania po stronie zwycięzców był Embiid - 28 pkt, 14 zb.
Autor: jingles | Data dodania: 23.02.2018, 22:46
"Elcik" - właśnie tak nazywa Paytona moja żona. To właśnie jego kojarzyła najlepiej z obecnego składu. Jednym z powodów było pewnie niecodzienne imię, innym (jeszcze bardziej niecodzienna) fryzura. Elf jest już graczem Suns, ale za czas spędzony na Florydzie należy mu się ode mnie kilkanaście zdań. Więcej...
Autor: skrzatos | Data dodania: 23.02.2018, 5:26
Na nic zdał się powrót po kontuzjach Aarona Gordona i Nikoli Vucevica. Osłabionych brakiem Porzingisa gości do zwycięstwa poprowadził rezerwowy Trey Burke, który w 30 minut uzbierał 26 pkt trafiając 12 z 22 rzutów. W ekipie Magic dobre zawody rozegrał Fournier (25 pkt, 3/6 za 3, 5 ast, 5 zb), a z ławki wsparcie zapewnił Hezonja (15 pkt, 4 zb). Powracający po urazach Gordon i Vucević mieli odpowiednio 9 i 19 pkt. Dla gospodarzy była to już 40. porażka w bieżących rozgrywkach, najbliższy mecz zagramy w sobotę o 23 w Filadelfii.
Autor: skrzatos | Data dodania: 15.02.2018, 11:38
Niestety mamy już na swoim koncie aż 39 porażek, ciągle znajdując się na dnie Konferencji Wschodniej. Minionej nocy zostaliśmy pokonani przez drużynę z Charlotte choć o dobry wynik walczyliśmy do samego końca. Gości do zwycięstwa poprowadził duet Walker-Howard zaliczając łącznie 42 pkt, 18 zb i 8 ast, a z ławki dzielnie pomagał im Jeremy Lamb (17 pkt z 10 rzutów). W naszej ekipie skuteczności cały mecz nie mógł odnaleźć Fournier (tylko 13 pkt z aż 15 rzutów, w tym 2/10 za 3), ale mogliśmy liczyć na Hezonję, który miał 50% skuteczności z gry (choć na dystansie też miał problemy 1/6), co dało mu 20 pkt. Bismack uzbierał double-double w postaci 11 pkt i 11 zb, a z ławki ponownie fajne wsparcie dał Speights (16 pkt, 4/8 za 3). Teraz czeka nas przerwa na All-Star Weekend w którym niestety nie zobaczymy kontuzjowanego Gordona, ale miejmy nadzieję, że to będzie dobry czas na regenerację i nieco odpoczynku od tego ciężkiego i obfitującego w mnóstwo kontuzji sezonu...