Autor: jingles | Data dodania: 27.04.2015, 22:20
Mam przyjemność zaprezentować Wam pierwszą z pięciu części serii podsumowań poczynań graczy jak i trenera oraz GMa Magic w minionym sezonie, przygotowanych przez naszego nowego redaktora - Szalana13. Podsumowania mają formę zestawienia oczekiwań z tym co otrzymaliśmy w rzeczywistości. Zapraszamy! Więcej...
Autor: jingles | Data dodania: 23.04.2015, 23:19
Gdyby miniony sezon w wykonaniu Orlando Magic trzeba było opisać jednym słowem, to pewnie większość kibiców nazwałaby go właśnie tak, jak ja w tytule. Oczywiście były jednak optymistyczne aspekty dające nadzieje na przyszłość. Zapraszam na podsumowanie 26. sezonu drużyny z O-Town w NBA. Więcej...
Autor: skrzatos | Data dodania: 16.04.2015, 4:50
Dla kibiców drużyny z Florydy sezon NBA zakończył się już teraz. Magikom nie udało się awansować do PlayOffs, choć początek sezonu nie był taki zły. Wiele błędnych decyzji (a może też ich brak) Jacque'a Vaughna doprowadziły do jego zwolnienia, a tymczasowy trener Borrego chyba też ostatni mecz jako head coach Magic ma już za sobą. Czas na ważne decyzji jeszcze przyjdzie, póki co czekamy na loterię Draftu, która odbędzie się 18. maja 2015 roku.
Autor: skrzatos | Data dodania: 14.04.2015, 4:07
Po pierwszej połowie zanosiło się, że gospodarze łatwo wygrają ten mecz, ale tak się nie stało. W trzeciej kwarcie Heat byli w stanie utrzymywać wysokie prowadzenie, ale w ostatniej odsłonie goście wrócili do meczu i sprawili, że decydujące minuty meczu były zacięte. Niestety wygrać się nie udało, ale brawa za walkę w meczach "o pietruszkę". Najlepiej w ekipie z O-Town spisał się Oladipo, który uzyskał 30 pkt, ale solidne zawody zaliczył również Harris - 26 pkt i 12 zb. W ekipie "Żarów" wyróżniającymi się graczami byli Wade - 22 pkt oraz Whiteside - 24 pkt, 13 zb i 5 blk.
Autor: skrzatos | Data dodania: 12.04.2015, 13:25
Zawstydzająca porażka 79:80 z Knicks nie jest problemem dla naszych ulubieńców, którzy ostatnio wygrali kilka spotkań. Bardzo słaby mecz, skuteczność obu ekip poniżej 38% z gry, sporo strat i fauli, a na dodatek druga kwarta, w której Knicks i Magic uzyskali łącznie 15 punktów! (8:7)... Czy o tym spotkaniu trzeba pisać więcej? Lepiej nie. Dwa mecze do końca sezonu i dwa wyjazdowe. Koszykówka w Amway Center zawita ponownie w październiku, będziemy cierpliwie czekać na lepszy sezon!