Gordon 33,8
Fournier 31,5
Vucevic 31,4
Autor: jingles | Data dodania: 03.11.2018, 10:23
Po kolejnym fatalnym meczu w wykonaniu Magic dopisujemy kolejną porażkę na koncie. Tym razem w O-Town szans gospodarzom nie dali goście z LA wygrywając 120-95. Na domiar złego w drugiej kwarcie kostkę ponownie skręcił Isaac i nie wrócił już na parkiet. Bardzo słabo zagrał ten, który miał być liderem Orlando, Aaron Gordon - 4 pkt, 3 zb. Cała drużyna w pierwszej połowie nie trafiła nawet jednej trójki... Najlepiej dla Magic punktowali Vucevic - 22 pkt, 11 zb oraz Fournier - 19 pkt. Dla zwycięzców 28 pkt zdobył Lou Williams, a 21 pkt i 7 zb dodał Harris.
Autor: jingles | Data dodania: 02.11.2018, 20:46
Orlando Magic zaprezentowali stroje z serii City Edition, w których nasi ulubieńcy będą występować w tym sezonie. Są bardzo podobne do tych z zeszłego sezonu, nie mają jednak tyle "kosmiczności". Są czarne, na piersiach mają alternatywne logo, a kosmiczny akcent znajduje się na panelach bocznych w koszulkach i spodenkach. Stroje możecie obejrzeć TUTAJ.
Autor: jingles | Data dodania: 31.10.2018, 8:13
Sacramento Kings rozegrali w ciągu 2 dni 2 mecze na Florydzie i wyjeżdżają z tego stanu z 2 zwycięstwami. Minionej nocy Królowie pokonali Orlando Magic 107-99. Nasi ulubieńcy ponownie zagrali źle w ataku, trafiając poniżej 40% z gry i tylko nieco ponad 25% za 3. Gordon zaliczył 18 pkt i 10 zb, Vucevic dodał po 15 pkt i zb, a z ławki ponownie wyróżniał się Ross - 17 pkt. Mo Bamba pokazał się z dobrej strony notując po 7 pkt i zb oraz aż 5 blk. Magic mieli szansę by powalczyć w tym meczu, w połowie ostatniej kwarty przegrywali tylko 89-91. Wtedy jednak goście zaliczyli run 11-2 i było po meczu. Dla zwycięzców Buddy Hield zdobył 25 pkt i 11 zb, zaś Bjelica dodał 21 pkt i 8 zb.
Autor: jingles | Data dodania: 28.10.2018, 10:41
Drużyna Kozłów nie dała szans naszym ulubieńcom zwyciężając w Milwaukee 113-91. Było to jednostronne widowisko, w którym przewaga gospodarzy rosła z każda minutą. Magic oddali aż 101 rzutów z gry, trafiając jedynie 33... Dla porównania - skuteczność Bucks to 50%. Vucevic zanotował dla Orlando 16 pkt i 9 zb, Augustin dodał 11 pkt i 4 ast, a Fournier i Simmons po 10 pkt. Dwie trójki trafił Bamba. Dla Kozłów 21 pkt i 7 zb zanotował w 19 min "Greek Freak", a Middleton dodał 18 pkt i 7 zb. We wtorek Magic podejmę u siebie Kings.
Autor: skrzatos | Data dodania: 26.10.2018, 14:09
Jeśli pozwalasz rywalom na 55% z gry, 41% za 3 oraz nie masz sposobu na zatrzymanie Lillarda (41 pkt, 7 zb, 6 ast) to ciężko marzyć o zwycięstwie z Blazers... Koszykarze z O-Town ponieśli drugą z rzędu porażkę na własnym parkiecie ulegając drużynie z Portland różnicą 14 punktów. Vucević robił co mógł (24 pkt, 11 zb), ale nie miał odpowiedniego wsparcia od kolegów z podstawowego składu (Fournier 6/16 z gry, 17 pkt, Gordon 17 pkt z 11 rzutów). Na pochwałę zasługuje jedynie T-Ross, który w 29 minut z ławki zdobył 21 punktów (5/9 za 3), ale to nie wystarczyło. Kolejne spotkanie zagramy na wyjeździe z Bucks w nocy z soboty na niedzielę o 2:30 w nocy czasu polskiego.