Simmons 28,0
Vucevic 25,5
Grant 25,5
Autor: jingles | Data dodania: 21.01.2018, 21:27
Orlando Magic przerwali serię 14 porażek w stanie Massachusetts i zaskoczyli liderów Wschodu pokonując ich 103-95. Nasi ulubieńcy już w pierwszej połowie przodowali w Bostonie, choć po 24 minutach to gospodarze mieli 1 pkt więcej. W trzeciej kwarcie goście z Florydy przycisnęli i nie dali sobie wyrwać zwycięstwa do końca. Payton zaliczył 22 pkt i 6 zb, Fournier dorzucił 19 czek, a 11 pkt i 13 zb miał Gordon, ale znów na mizernej skuteczności (5/15, 0/3 zza łuku). Dla rywali 40 pkt zdobył Irving, a 17 dodał Brown.
Autor: jingles | Data dodania: 20.01.2018, 22:43
Wiecie kto ma dzisiaj urodziny? I to nie byle jakie urodziny, 50. urodziny. Nick Anderson. NICK. ANDERSON. Jedyny człowiek, o którym nie boję się powiedzieć "Legenda Orlando Magic". Więcej...
Autor: jingles | Data dodania: 19.01.2018, 21:26
Magic przegrywali w Ohio już różnicą 23 pkt, ale trzecia kwarta dała nadzieje na zwycięstwo, bo nasi ulubieńcy dogonili rywali. W ostatniej ćwiartce gospodarze odskoczyli, ale Magic znów gonili i nawet przegonili, ale w końcówce Isaiah Thomas zapewnił zwycięstwo Cavs po celnych osobistych. Aż siedmiu graczy Orlando zdobyło co najmniej 10 pkt, najwięcej uzbierał ich Payton - 19. Dla zwycięzców 21 oczek zanotował Thomas.
Autor: skrzatos | Data dodania: 17.01.2018, 16:25
Nasi ulubieńcy dzięki wygranej 108:102 z Wolves przerwali serię aż siedmiu porażek z rzędu, co prawda nie zmienia to naszej fatalnej sytuacji w tabeli i nie daje żadnych szans na Play-Offs, ale zwycięstwo zawsze cieszy. Najlepiej pośród graczy Magic spisał się Fournier, który uzbierał 32 punkty z 22 rzutów (6 na 12 za 3), Biyombo dołożył solidne double-double 10 pkt i 16 zb, a 14 oczek na słabej skuteczności (5/17, 1/7 za 3) miał Gordon. Nie można nie wspomnieć o Birchu, który daną szansę w 100% wykorzystał i w ciągu 19 min miał 12 pkt, 10 zb i 4 blk! Podczas spotkania w 2. kwarcie doszło do bójki pomiędzy Afflalo a Bjelicą i zapewne jeszcze dziś wieczorem przekonamy się w jaki sposób zostaną ukarani obaj gracze. Przed nami teraz dwa ciężkie pojedynki, w nocy z czwartku na piątek zmierzymy się z Cavs, a w niedzielę o 19 zagramy w Bostonie.
Autor: skrzatos | Data dodania: 13.01.2018, 9:27
Po 43 meczach sezonu regularnego nasza drużyna ma na koncie aż 31 porażki przy tylko 12 zwycięstwach... Nie tak to miało wyglądać, ale nic na to nie możemy poradzić, teraz pozostaje przeglądać mocki i czekać na draft. W spotkaniu z Wizards zawiedli najbardziej Gordon i Fournier, którzy złożyli się na 24 punkty z 28 rzutów. Do reszty z podstawowego składu nie można mieć pretensji, Biyombo uzbierał 21 punktów i 13 zbiórek, Simmons 23 pkt, a Payton 27 pkt, 8 ast, 5 zb. Trafiliśmy aż 42% rzutów za 3, na linii też było okej (25/31), ale mimo to przegraliśmy. Nasi ulubieńcy nie byli w stanie zatrzymać Beala i Walla - każdy z nich rzucił po 30 pkt i to dzięki nim gospodarze uciekli w decydującej kwarcie tego spotkania zapewniając sobie zwycięstwo.