IX Zlot Fanów Orlando Magic odbędzie się w dniach 13-15 lipca 2018 w Warszawie. Zapraszamy!

Autor: skrzatos | Data dodania: 30.11.2010, 17:31
Podopieczni trenera Johna Kuestera z bilansem 6:11 zajmują 7. miejsce w Eastern Conference i 4. w Central Division plasując się za Bulls, Pacers i Cavaliers. Na wyjazdach z rozegranych 9. meczy zdołali wygrać tylko 2-krotnie (z La Clippers i Kings), liderem "Tłoków" jest ich rozgrywający Rodney Stuckey notujący średnio 17.2 pkt/m oraz 5.2 ast/m. Pistons są 23. ofensywą ligi zdobywając średnio 96.6 pkt/m, ostatnim spotkaniem jakie rozegrali był mecz z Knicks, którym ulegli po 2. dogrywkach 116:125.

Bilans 12:4 daje nam 2. miejsce w Konferencji Wschodniej (tuż za Celtics, choć mają taki sam stosunek zwycięstw do porażek jak Magic) i 1. w Southeast Division. Póki co możemy pochwalić się 3. defensywą ligi, jesteśmy tuż za Hornets i Mavericks, we własnej hali na 10 meczy zwyciężaliśmy aż 8-krotnie. Od kilku spotkań mecze w podstawowym składzie rozpoczynał Redick, choć dzisiaj na powrót do gry liczy kontuzjowany ostatnio Vince Carter. Van Gundy mówi, że jeśli VC wystąpi w najbliższych meczach to nie będzie on grał mniej na rzecz dobrze dysponowanego w ostatnim czasie Redicka.