Vucevic 29,5
ranking bukmacherów
Lillard ogrywa Magic
Autor: teefbe | Data dodania: 24.02.2017, 3:52
To nie był udany powrót po all-star break dla naszej drużyny. Magicy po bardzo dobrej grze (przez 3 kwarty) rozpadli się całkowicie w czwartej odsłonie i przegrali z Trail Blazers 103:112. Gospodarze wymusili sporo strat, fauli, grali z zaangażowaniem, ale wszystko to zniknęło w 4Q. Pod koszem walczył mocno zadziorny dzisiaj Vucevic (25 pkt, 9 zb), swoje dorzucił Fournier (20 pkt). Z ławki bardzo dobrze zaprezentował się Hezonja (10 pkt, świetna obrona!), któremu ewidentnie służą stałe minuty i miejsce w rotacji. W swoim debiucie w trykocie Magic Terrence Ross nie błyszczał skutecznością (4/17, 13 punktów), ale warto wymienić dobre aspekty jego występu - kilka podań, jak i obrona. Portland prowadził Lillard z 33 punktami, z czego 17 zdobył w czwartej kwarcie, co przy 18 całej ekipy Magic zrobiło sporą różnice. Wsparcie liderowi Blazers zapewnili Nurkic (12 pkt, 12 zb, 5 ast) i McCollum (22 pkt). Nasi zostają na Florydzie i kolejne spotkanie z Hawks zagrają z soboty na niedzielę w Amway.