Fournier 32,4
Vucevic 29,9
MVP (?) ogrywa Magic
Autor: teefbe | Data dodania: 30.03.2017, 4:23
Ekipy Magic i Thunder przyzwyczaiły już swoich kibiców do niesamowitych spotkań między sobą. Nie inaczej było i tym razem. Dzisiejszej nocy Russel Westbrook w swoim kolejnym MVP występie rzucił trójkę na remis na 7 sekund do końca doprowadzając do remisu i dogrywki, by ostatecznie poprowadzić OKC do zwycięstwa 106:114. Mecz bez wątpienia można określić mianem rollercoastera. Początkowo to goście wyszli na prowadzenie (+10), by stracić je na rzecz ławki Magic. Nasi od tego czasu kontrolowali przebieg zdarzeń by zbudować nawet przewagę zapowiadającą blowout (+21). W czwartej kwarcie, którą Magic zaczynali od stanu +10, za robotę wziął się Westbrook, który mimo marnego wsparcia kolegów ewidentnie nie chciał przegrać w Amway. Nasi ulubieńcy popadli w szok oglądając comeback Russa i nie potrafili wrócić do swojej gry z 2 i 3 kwarty spotkania. Westbrook zakończył mecz z kosmiczną linijką 57 pkt, 13 zb, 11 ast. Dla naszych najlepiej pokazali się Ross oraz Fournier, kolejno 23 i 24 punkty. Teraz Magic udają się na wyjazdowe spotkanie do TD Garden by tam podjąć ekipę Boston Celtics.