Vucevic 30,5
ranking bukmacherów
Wielki mecz Vucevica nie uchronił Magic od porażki
Autor: skrzatos | Data dodania: 21.10.2017, 4:38
Nasi ulubieńcy ulegli na wyjeździe Brooklyn Nets 121:126. Genialny występ zaliczył Vucevic, który zdobył aż 41 pkt (carrer-high) dokładając do tego 12 zbiórek. Nikola trafił aż 6 z 8 rzutów za 3, co jest czymś nowym w jego grze ofensywnej i miejmy nadzieję, że będziemy częściej oglądać go w takiej dyspozycji. Z powodu kontuzji kostki w tym meczu nie zagrał Gordon, a na domiar złego w przerwie meczu straciliśmy Paytona (udo), przez co w drugiej połowie nasze "rozegranie" bardzo kulało. 22 punkty (8/21 z gry) uzbierał Fournier, który miał szansę doprowadzić do remisu na kilka sekund przed końcem, ale niestety jego próba okazała się niecelna. Podopieczni trenera Vogela zaliczyli aż 22 straty, pozwolili Nets z łatwością dostawać się na linię FT (gospodarze oddali aż o 20 osobistych więcej), a gdyby tego było mało to ławka rezerwowych nam dzisiaj nie pomogła. Najbliższe spotkanie już najbliższej nocy w Cleveland przeciwko tamtejszym Cavaliers.