Fournier 31,5
Vucevic 31,4
Kolejny blamaż Magic...
Autor: jingles | Data dodania: 10.11.2016, 3:40
Grający dzień po dniu po porażce z Nets gracze Minnesoty Timberwolves (bilans 1-5 przed meczem z Magic) sprawili solidny łomot naszym ulubieńcom w Amway Center. Cały mecz ustawiła pierwsza kwarta wygrana przez gości 39-17. Magic nie prowadzili w tym meczu ani razu, kontynuowali tragiczną egzekucję ataku, którą pokazywali już nieraz w tym sezonie, a jedynymi, którzy naprawdę zasługują na słowa uznania są Vucevic - 24 pkt, 14 zb, 6 ast (+ trafiona trójka, która była najfajniejszym momentem tego spotkania dla kibiców Magic) oraz Payton - 18 pkt, 7 zb. Tym, który najbardziej pogrążył Orlando był LaVine - 37 pkt, 7/9 za 3. Drużyna, która aspirowała do TOP 10 obrony w lidze traci 123 pkt w meczu, w tym 39 w pierwszej kwarcie. Nie jest dobrze...