Fournier 32,4
Vucevic 29,9
Wilki wygrywają po dogrywce
Autor: jingles | Data dodania: 31.01.2017, 12:06
Po bardzo emocjonującym spotkaniu w Minneapolis, tamtejsi Timberwolves pokonali Orlando Magic 111-105, a do wyłonienia zwycięzcy potrzebna była dogrywka. Jeszcze pod koniec czwartej kwarty Magic mieli kilka oczek straty, ale dzięki dobrej końcówce zdołali doprowadzić do wyrównania. Mieli nawet szansę wygrać w regulaminowym czasie, ale ostatni rzut zmarnował Payton. W dogrywce lepszą egzekucją wykazali się gospodarze i dowieźli zwycięstwo. Każdy z S5 Magic zaliczył ponad 10 pkt, najwięcej Payton - 21 i Watson - 18. Do gry po kontuzji powrócił Fournier, zagrał z ławki 23 minuty i zdobył 9 pkt. Po stronie zwycięzców świetnie zagrało trio Wiggins, Towns, Rubio - odpowiednio 27, 23 i 22 pkt. W środę Magic zagrają u siebie z Pacers.