Vucevic 30,5
ranking bukmacherów
Magic rozgromili wicemistrzów w Ohio!
Autor: jingles | Data dodania: 22.10.2017, 4:32
Orlando Magic pokonali na wyjeździe Cleveland Cavaliers 114-93 grając bez Paytona i Gordona, którzy zmagają się z lekkimi kontuzjami. Magic od pierwszych minut byli zdecydowanie lepszą drużyną, zdobyli pierwsze 8 pkt i stopniowo budowali przewagę, która już w pierwszej kwarcie wynosiła 20 pkt. W drugiej odsłonie Cavs doszli naszych ulubieńców na kilka oczek, ale Magic nie dali się dogonić, a po zmianie stron dobili rywala. Team z O-Town świetnie egzekwował rzuty za 3 (17/35) zaś gospodarze mieli wielkie problemy ze skutecznością (38% z gry). Liderem Orlando był Vucevic - 23 pkt, 7 zb, a z ławki świetne wsparcie dał Simmons - 19 pkt. Dobrze wypadł też zastępujący Paytona Augustin - 12 pkt, 10 ast. Dla Cavs 22 oczka zanotował James.

Magic przerwali tym samym serię 17 kolejnych porażek z ekipą z Ohio i pierwszy raz od 13 marca 2012 roku wygrali z drużyną z LeBronem w składzie.