Vucevic 30,5
ranking bukmacherów
Co za końcówka! Magic 125-121 Nets!
Autor: skrzatos | Data dodania: 25.10.2017, 3:57
Kilka dni temu gracze Brooklyn Nets napsuli nam sporo krwi wygrywając 126-121. Dzisiaj znowu było blisko byśmy z parkietu schodzili pokonani, ale walka na 100% w ostatniej kwarcie i genialny Gordon dały nam trzecie zwycięstwo w sezonie! Magicy przez 36 minut nie mogli wstrzelić się na dystansie, mieli spore problemy z obroną oraz zbyt często faulowali gości, którzy z łatwością dostawali się na linię rzutów wolnych. W ostatniej kwarcie ekipa z O-Town wzięła sprawy w swoje ręce (38-25) i pokonała gości 125-121, a kluczową trójką dającą prowadzenie 123-121 na niespełna 35 sekund przed końcem popisał się Gordon. Aaron był świetny, ustanowił swój rekord kariery (41 pkt) trafiając 14 na 18 rzutów z gry (5/5 za 3!), a do tego dołożył jeszcze 12 zbiórek! Istotną rolę w końcówce odegrał również Fournier, który trafiał ważne rzuty kiedy jeszcze to Nets byli na prowadzeniu. Evan zaliczył 28 pkt, miał 6 zb, 3 ast i 3 stl! Najbliższy mecz zagramy w nocy z piątku na sobotę przeciwko Spurs!